Bez niespodzianki we Wrocławiu

BT | Utworzono: 2024-01-21 06:45 | Zmodyfikowano: 2024-01-21 07:38
Bez niespodzianki we Wrocławiu - fot. volleywroclaw.pl

Starcie dziewiątej drużyny z wiceliderem ligi zgodnie z oczekiwaniami nie przyniosło wielkich emocji. Wrocławianki w pierwszym secie prowadziły nawet 14:3, ale od tego momentu zdobyły tylko trzy punkty. W drugiej partii od początku dominowały rzeszowianki. Trzeci set, mimo że w wyniku był najbardziej wyrównany, to także był kontrolowany przez drużynę gości.

#VolleyWrocław – PGE Rysice Rzeszów 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

#VolleyWrocław: Adrianna Szady, Anna Bączyńska, Anna Lewandowska, Julia Stancelewska, Kinga Stronias, Gabriela Ponikowska - Anna Pawłowska (libero) - Joanna Chorąża, Aleksandra Gromadowska, Aleksandra Gancarz, Lucie Muhlsteinova.

PGE Rysice Rzeszów: Anna Obiała, Katarzyna Wenerska, Ann Kalandadze, Magdalena Jurczyk, Gabriela Orvosova, Amanda Coneo - Aleksandra Szczygłowska (libero) - Gabriela Makarowska-Kulej, Weronika Szlagowska, Wiktoria Kowalska, Weronika Centka.