Utrudnienia na A4. Najpierw wypadek, później pożar

JD | Utworzono: 2024-05-01 12:26 | Zmodyfikowano: 2024-05-01 12:26
Utrudnienia na A4. Najpierw wypadek, później pożar - fot. użyczone / Facebook - Grupa Wrocław - wypadki, kolizje, awarie
fot. użyczone / Facebook - Grupa Wrocław - wypadki, kolizje, awarie

Do zdarzenia doszło dokładnie między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice na trasie do Zgorzelca. Zablokowany był jeden pas w stronę granicy i jeden pas do Wrocławia, który zajęła straż pożarna. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Wcześniej, o poranku, jak podawała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na 129. kilometrze autostrady A4 zderzyły się trzy osobówki. W wypadku zostały ranne trzy osoby. W szczytowym momencie korek między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie w kierunku Zgorzelca miał ponad 15 kilometrów. W kierunku granicy trasa przez kilka godzin była zablokowana, a objazd wyznaczono wtedy przez Kąty Wrocławskie.

W tym samym czasie, w stronę Wrocławia (na 127. kilometrze między Kostomłotami a Kątami Wrocławskimi), zderzyły się dwa auta i zablokowany jest lewy pas.

To nie wszystko

Wcześniej, także na wysokości Pietrzykowic, doszło do kolizji czterech aut. Drogowcy poinformowali o usunięciu pojazdów. Z kolei kawałek dalej, już na krajowej ósemce również tworzył się korek przed Łagiewnikami w drodze na Kłodzko.

To nie jedyne miejsca, gdzie pojawiły się utrudnienia. Słuchacze informowali nas, że te można było spotkać również przed Bolkowem:

Widziałeś jakieś zdarzenie na drodze? Zadzwoń: 71 339 33 55 lub wyślij zgłoszenie na: [email protected]


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.