Muzyka #18/2025: DJ Duch, Bluszcz, asl33p - Radio Wrocław

Muzyka #18/2025: DJ Duch, Bluszcz, asl33p

Maciek Przestalski
Maciek Przestalski
| Rok temu, 2025-04-28, 19:10
Muzyka #18/2025: DJ Duch, Bluszcz, asl33p - Foto: RWK
Foto: RWK


DJ Duch
to projekt archiwizacyjny polskiej muzyki elektronicznej z lat 1989-1999. Z tworzącym go Jędrkiem Jendrośką porozmawialiśmy o jego nowej muzyce i Superkasety Records, któremu szefuje. Już teraz online, a od 7 maja także na CD, DVD, VHS i kasetach "Blue Zone 2000 mixtape".

Posłuchaj całej rozmowy:


 


21 marca ukazała się piąta płyta wrocławskiego duetu Bluszcz. O "HOBBY" - albumie o pielęgnowaniu w sobie zajawy, który powstał z tęsknoty za luzem okresu sprzed ery digitalu - porozmawiałem z Jarkiem Zagrodnym.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


"zamieniaj się w słuch, kiedy zamieniam się w sampel" to tytuł zeszłorocznego albumu, a w tym roku ukazała się też EP "urbancard ep" pochodzącego z Podkarpacia, ale dziś mieszkającego we Wrocławiu producenta i wokalisty tworzącego pod pseudonimem asl33p.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.