Wieczór z Dolnego Śląska: Debata o agresji pacjentów i kolejnych atakach na medyków - Radio Wrocław

Wieczór z Dolnego Śląska: Debata o agresji pacjentów i kolejnych atakach na medyków

Elżbieta Osowicz
Elżbieta Osowicz, PL
| Rok temu, 2025-05-06, 20:05
Wieczór z Dolnego Śląska: Debata o agresji pacjentów i kolejnych atakach na medyków - Z czego wynika agresja skierowana w kierunku lekarzy i ratowników? Fot: Radosław Bugajski
Z czego wynika agresja skierowana w kierunku lekarzy i ratowników? Fot: Radosław Bugajski

Skąd się bierze agresja pacjentów, jaka jest skala ataków, co zrobić aby ci którzy mają ratować nasze życie byli bezpieczni? O tym będziemy rozmawiali we wtorkowym wieczorze z Dolnego Śląska po godzinie 20:00. Zaproszenie do studia przyjęli:

  • Błażej Misiak, psychiatra, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu.
  • Szymon Czyżewski, ratownik medyczny.
  • dr Aleksander Błaszczyk, Dolnośląska Rada Lekarska.
  • Jacek Burski, socjolog Uniwersytet Wrocławski.
  • Maciej Kamiński, zastępca dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Posłuchaj audycji, którą prowadziła Elżbieta Osowicz:

1.0x
00:00
00:00

Zobacz również: Zderzenie autobusu z tramwajem we Wrocławiu! Straż Pożarna: 13 osób poszkodowanych. Ogromne korki w mieście [WIDEO]


Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Janek 2025-05-06 22:08:01 z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
BIedni ci medycy tacy uczciwi - wystarczy pójść do sądu żeby przekonać się, że w przypadku błędów lekarskich ci ludzie są bezkarni a czas COVID to pokazał ewidentnie.
~Łukasz 2025-05-08 06:35:28 z adresu IP: (45.11.xxx.xxx)
Oj nie u każdego tak jest. Mój znajomy lekarz musiał zapłacić 250tys zł zadośćuczynienia - i poszkodowany auto sobie kupił i na kanarach był 2 miesiące