The Car Is On Fire w Radiu Wrocław

Wojciech Janicki | Utworzono: 2011-06-27 06:12 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Wraz z nadchodzącym latem, warszawska formacja The Car Is On Fire prezentuje pierwszy singiel zwiastujący nadchodzącą, czwartą już płytę w jej dorobku.

Nowa piosenka, zatytułowana Lazy Boy proponuje to, z czego TCIOF słyną najbardziej: wyrafinowane i wpadające w ucho melodie, światowe brzmienie, spontaniczność oraz nieskrywaną radość wspólnego grania.

Skład zespołu został poszerzony o dwóch nowych muzyków: Piotra Piechotę oraz Krzysztofa Nowickiego, który w prezentowanym utworze debiutuje w roli wokalisty. Dołączają oni do stałego członu, który tworzą: Kuba Czubak, Jacek Szabrański i Krzysztof Halicz.

The Car Is On Fire rozpoznawalni są nie tylko w Polsce, wystąpili już na wielu prestiżowych festiwalach zagranicznych, w tym: Glastonbury, Primavera, The Great Escape czy In the City. Zagrali też 10-koncertową trasę po Japonii i zostali zaprezentowani na łamach brytyjskiego New Musical Express. Natomiast album Ombarrops!, jak dotąd zamykający ich dyskografię, powstał w Chicago pod okiem Johna McEntire’a (Tortoise, The Sea and Cake).

5 sierpnia będzie można usłyszeć na żywo ich nowy materiał na dużej scenie Off Festival 2011. Lazy Boy to piosenka tygodnia w Radiu Wrocław. Enjoy!!!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.