Najgorsza droga w regionie

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2011-07-04 12:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Mieszkańcy Piławy Dolnej tracą cierpliwość. Droga od Dzierżoniowa do Ząbkowic Śląskich jest w opłakanym stanie od kilku lat.

Wiosną zaczęto kłaść tam wodociągi i rozkopano całą ulicę. Teraz robotnicy już wyszli z budowy, a drogowców dalej nie widać.

Dziury, hałas i niebezpieczeństwo dla mieszkańców miejscowości są na porządku dziennym.

Posłuchaj relacji Piotra Kaszuwary:

Przetarg kończy się 8 lipca, a reszta prac, według zapewnień Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, potrwa nie dłużej niż do 30 października.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~xxx
2011-07-06 11:27:34
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
już w tamtym roku mieli robić tą drogę i co ? przecierz to koszmar ..
~abc
2011-07-05 15:43:06
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wójt tam mieszka i z racji obowiązku obywatelskiego powinien podjąć działania ,ale jest z PO.
~venom
2011-07-05 13:30:59
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
mieszkam w Piławie i to naprawdę wkurza taki wielki hałas a poza tym samochody się psują pozdrawam :D
~tanczacykowboj
2011-07-05 09:42:27
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak zawsze przetarg latem a za robotę się biorą jesienią idealna pogoda do lania asfaltu prosto w kałużę a później ciężkie zaskoczenie dlaczego po roku wylatują dziury
~uzytkownik
2011-07-05 08:58:09
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak zreszta jak wszedzie w samorzadzie
~uzytkownik
2011-07-05 08:53:08
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
a w DSDiK tylko kolesiostwo. Zamiast drogami to sie bardzioej angażuja w awanse niż dobrym stanem dróg
~do vm b5
2011-07-05 07:27:38
z adresu IP: (212.127.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zainteresuj się bardziej samorządem bo bzdury wypisujesz.
~vw b5
2011-07-04 23:48:36
z adresu IP: (31.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wójt do drogi nie ma nic albo tyle co Ty do niej masz. jest to droga wojewódzka i tyle więc odpowiada za to wojewoda, starczy się trochę zainteresować samorządem, Wójt może jedynie prosić :)
~G6R
2011-07-04 20:00:09
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda że na pomysł pociągnięcia tego wszystkiego przez wodociągi nie wpadli 4-5 lat temu... może dzisiaj byśmy jeździli już po normalniej drodze...
~xxx
2011-07-04 19:35:14
z adresu IP: (195.116.xxx.xxx)
Ocena: 0
jaki gospodarz takie drogi!!!głosujcie nadal na"najlepszego"wójta to będziecie jezdzić autostradą!!!!!!!!!!jak nie naciska na DSDiK to takie są efekty.
~wrrrr
2011-07-04 16:40:35
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
objazd dla tirów już dawno temu powinien być zrobiony! nie dość ze drogi już nie ma to jeszcze jeżdżą tamtędy potężne auta i to one niszczą to co pozostało!
~ikar
2011-07-04 16:27:54
z adresu IP: (213.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
wodociagi tez zostawily po sobie super ubita nawierzchnie nic tylko brawo bic.Czy nikt nie sprawdza po nich co i jak zostawiaja na "drodze"
~drogowiec
2011-07-04 15:25:19
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
gdyby ta instytucja zajmowała się rzetelnie tym do czego jest powołana a nie ciagłymi zmainami w swojej strukturze i awansami swoich pracowników to z pewnościa drogi szybciej mogłyby być doprowadzone do przyzwoitego stanu