My Riot w Radiu Wrocław! (Zobacz)

Wojciech Janicki | Utworzono: 2011-08-21 20:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Na "bezrybiu" polskiego przemysłu "rozrywkowo - rockowego" My Riot przypomina nam że jednak można... Początki były trudnem ale przecież początki zawsze bywają trudne. Poszukiwania "złotego środka" ruszyły pełna "parą" i tak... zaczął rodzić się MY Riot.

Zespół powstał jako kolaboracja online pomiędzy Glacą, leaderem Sweet Noise i producentem breakbeat'owym z Sopotu, ukrywającym się pod pseudonimem Hacker. Po dwóch latach przesyłania plików pomiędzy Los Angeles i Sopotem przyszedł czas na finalizowanie płyty w Polsce w studio Noise Inc. Dwa lata pobytu Glacy w L.A. to nie tylko projekt Serce, założony z Toshi Kasai (produkcja: Melvins, Fripp, Adam Jones), ale również nauka produkcji i sound designem u Steve"a Dudy,  producenta i programisty, który ma na koncie prace z Nine Inch Nails, Tomem Lee i obecnie Deadmau5.

Ten czas to również album Nothing's Matter M.T. projektu Glacy i Justina Chancellora z grupy Tool. Całą wiedzę i doświadczenie zdobyte w Stanach Glaca postanowił przelać na My Riot i stworzyć kolejna przełomową pod względem produkcji i treści płytę, skierowana na polski rynek. "Czas na odrobinę cholernej adrenaliny" - mówi o nowym zespole - "My Riot to połączenie nowoczesności, rytmu ulicy, progresji, rocka, punk rocka, soulu, siły słowa i ogromnej pasji".

Singiel który chcemy zaproponować słuchaczom Radia Wrocław jest trzecią propozycja z albumu, który już miał ukazać się na rynku, jednak autorzy postanowili jeszcze bardziej doszlifować szczegóły i premiera płyty będzie we wrześniu. "Sam przeciwko wszystkim" jest piosenką tygodnia w Radiu Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.