Duży mandat za mały kosz na śmieci
Piotr Kaszuwara
|
15 lat temu, 2011-09-02, 08:29

Fot. Piotr Kaszuwara
Do redakcji Radia Wrocław zgłosił się zbulwersowany mieszkaniec wrocławskich Złotnik. Został on ukarany przez ZDiUM i Straż Miejską mandatem za to, że ma przy swoim domu za mały kosz na śmieci.
Problem w tym, że wrocławianin segreguje odpady i oprócz jednego 120 litrowego kosza, ma jeszcze drugi na makulaturę oraz specjalne worki na tworzywa sztuczne. Z powodu braku faktur i umów inne pojemniki są niewidzialne dla urzędniczego oka.
O sporze mieszkańca z inspektorami w relacji Radia Wrocław.
Posłuchaj:
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wojtek
2011-09-02 09:07:43 z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Odpowiedz
Ja bym się chciał zapytać, czemu w ZDIUM pozwalają na tak chamskie wypowiedzi?
Pan ma obowiązek segregowania śmieci - a od kiedy? To jest tylko moja dobra wola, mogę wszystko wyrzucać do jednego kosza. Po co sam ZDIUM stawia kosze na szklo? To ja od dzisiaj wyrzucam wszystko do jednego pojemnika.
- to pan musi udowodnic, ze wywozi smieci, jak nie moze to jego problem - no to jest podejscie do mieszkanca. ta pani powinna byc zwolniona w trybie natychmiastowym!
zgłoś do moderacji
Popularne
Reklama
Polecamy
