Śląsk - MKS Skierniewice

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2011-10-08 16:25 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. www.wks-slask.pl

Po dwóch wcześniejszych zwycięstwach zespół WKS-u w "Kosynierce" podejmie MKS Skierniewice. Fawotytem spotkania będą gospodarze, którzy tydzień temu rozbili w Krakowie tamtejszy AZS AGH. Z drużyną z Małopolski grała też w pierwszej kolejce ekipa ze Skierniewic. Rywale Śląska zagrali bardzo słabo, pozwalając rzucić sobie aż 110 punktów. Po kolejnej porażce - tym razem na gorącym terenie w Prudniku - zespół Łukasza Mąkolskiego spadł na ostatnie miejsce w tabeli grupy B.

Wrocławianie po dwóch występach mają komplet punktów i wraz z trzema innymi zespołami zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Trenerzy i koszykarze Śląska zdają sobie sprawę, że w bardzo nieprzewidywalnych 2-ligowych rozgrywkach, faworyci często tracą punkty w meczach z niżej notowanymi rywalami. Dlatego też bardziej niż nad grą przeciwników, skupiają się nad własną postawą. O ile obrona ostatnio funkcjonowała całkiem nieźle, to wciąż sporo do życzenia pozostawia gra w ataku. Nikt nie ma wątpliwości, że Śląsk może i powinien grać zdecydowanie lepiej.

Początek starcia Śląska z MKS Skierniewice w sobotę o godzinie 18:00 w hali Kosynierka. Relacje z meczu w Radiu Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama