Mecz Zgorzelec - Poznań (Transmisja)

| Utworzono: 2011-10-12 14:01 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Przed nami drugi mecz zgorzelczan w koszykarskiej ekstraklasie. Inauguracyjne spotkanie zakończyło się sukcesem zespołu Jacka Winnickiego. Po
sporych emocjach Dolnoślązacy pokonali Kotwicę Kołobrzeg 76:74. Dziś chcą dopisać do dorobku kolejna dwa punkty. Wieczorem Turów zmierzy się w Poznaniu z Basketem.

Oczywiście nasza drużyna jest faworytem. Pokazuje to nie tylko miejsce obu zespołów w obecnej tabeli, nie tylko miejsce na koniec poprzedniego sezonu, ale także potencjał. Turów ma lepszych zawodników praktycznie na każdej pozycji. O sukces jednak łatwo nie będzie, co pokazały rozgrywki 2010/2011.

Mecze między Zgorzelcem a Poznaniem były bardzo emocjonujące, a o końcowym wyniku przesądzały dogrywki. Czy i w tym sezonie pojedynki Turowa z Basketem potrwają dłużej jak 40 minut? Dziś pierwsza odsłona rywalizacji.

Pojedynek w Poznaniu rozpocznie się o 18. Relacja ze spotkania w Radiu Wrocław, a pełna transmisja na naszym specjalnym kanale internetowym.

Posłuchaj:

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.

Komentarze (11)
~andrew2011-10-19 10:54:35 z adresu IP: (87.207.xxx.xxx)
Nie rozumiem was. Macie pretensje do prowadzących program, że nie puszczają relacji. A wszystkie mecze Turowa są w internecie bez przerwy. Akcja po akcji. Dla tych co chcą takiej relacji jest www.prw.pl. dla tych co chcą muzykę, program plus relacje radio wrocław.
~Zawiedziony2011-10-16 22:05:30 z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ja zgadzam się z "wkurzoną" !!!! WIELKI MINUS !!!!!!
~wkurzona2011-10-16 21:58:09 z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Gdy ostatnio słuchałam w radiu mecz PGE Turów Zgorzelec : PBG Basket Poznań, to myślałam, że mnie szlag trafi. Dlaczego? Bo ci dwaj panowie, którzy byli teraz w radiu gadali o zdrowiu psychicznym (?) i o innych pierdołach, a ja jestem wielkim kibicem TUROWA i niestety nie miałam możliwości pojechania do Poznania na mecz, a ci dwaj panowie zamiast relacjonować mecz (dla mnie bardzo ważni, a dla nich może nie ;/ ) gadali o pierdołach i za to WIELKI MINUS - !! Słucham meczu, a tu pierwsza kwarta, a za chwilę koniec 2, y chyba coś nie tak. Ja chciałabym coś więcej usłyszeć co się dzieje w tej kwarcie, a nie tylko punkty i nara ;/
~PIO2011-10-13 15:29:02 z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
@fuzyj A dlaczego wg Ciebie ten w PLK to nie jest prawdziwy Śląsk? Bardzo fajnie ze wygrał, ale "prawdziwy" Śląsk został wycofany z ligi - nie ma go - i żaden z nich nie jest "prawdziwy":). Powinien być jeden Śląsk, nie dwa ... ale cóż .. POLITYKA PANIE! POLITYKA
~Polak2011-10-12 21:33:53 z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
a co z meczem Śląska? nie ma w TVP Sport, nie ma w PRW..? Skandal!
~Turów2011-10-12 18:05:23 z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Let's go Turów, Let's go . :)
~Śląsk i Turów...2011-10-12 17:57:52 z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Śląsk i Turów... powinniśmy być razem tak jak to kiedyś było... pozdro ze Zgorzelca...
~andi2011-10-12 17:49:48 z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Nie ze Zgorzelca tylko z Poznania!
~piku2011-10-12 17:26:11 z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
TYLKO TURÓW!! :)
~fuzyj2011-10-12 16:50:46 z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Bo "prawdziwy" Śląsk gra w drugiej lidze i to z tych spotkań przeprowadzane są relacje z resztą dotychczas wszystkie 3 wygrał
~PIO2011-10-12 16:09:32 z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Proszę mi uczciwie wytłumaczyć - Śląsk wraca do PLK, a Radio WROCŁAW transmituje spotkanie ze ZGORZELCA ? Kpina!