Z depresją można walczyć!

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-11-10 23:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Dowiedz się jak z tym walczyć podczas bezpłatnego szkolenia w ramach programu Miasto w Formie.

Smutek i apatia związane z jesienią to niestety bardzo powszechne dolegliwości, które mogą prowadzić do obniżenia wydajności i odporności, a w krańcowych przypadkach nawet do depresji. Na szczęście istnieją sposoby, aby sobie z tym radzić. W jaki sposób? O tym właśnie będzie mowa podczas darmowego szkolenia „4 szybkie sposoby zmiany swojego nastroju – jak przeciwdziałać zniechęceniu”, które odbędzie się 16 listopada 2011roku (środa).

- Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi: jak odróżnić wahania nastroju od depresji, jak mobilizować się, by walczyć ze zniechęceniem. Powiemy też o tym, co zrobić, by poprawić swój nastrój oraz pokażemy, jak reaguje nasze ciało na jego wahania. Przy czym skupimy się np. na dobroczynnej mocy kolorów oraz pozytywnym myśleniu – wymienia Joanna Motylska-Komsta, socjolog z wrocławskiego Gabinetu Dobrego Samopoczucia (prowadząca zajęcia).

W szkoleniu weźmie udział 35 osób, które jako pierwsze zapiszą się na nie na stronie www.miastowformie.pl. – Zapisywać się na spotkanie będzie można już od 14 listopada (poniedziałek) od godz. 12.00 na www.miastowformie.pl – mówi Ewa Pacia z Forum Medicum, koordynator miejskiego programu Miasto w Formie.

- Wszyscy uczestnicy za udział w szkoleniu otrzymają punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości będzie można wymienić na nagrody – dodaje.

„4 szybkie sposoby zmiany swojego nastroju – jak przeciwdziałać zniechęceniu” odbędzie się 16 listopada 2011 r. w sali konferencyjnej Wrocławskiego Centrum Zdrowia przy pl. Dominikańskim 6.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama