Drogowy horror w Legnicy

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2012-07-16 11:49 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Drogowy horror w Legnicy -

Jutro o 10 zostanie wyłączona z ruchu jedna z estakad łączących największe dwa osiedla w mieście. Zbigniew Szmaj, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich przyznaje, że na aby wyznaczyć objazdy, jego podwładni musieli ustawić aż 63 znaki drogowe.Obowiązujący od jutra objazd będzie prowadził między innymi przez przejazd kolejowy. Policjanci prognozują, że przy opuszczonych szlabanach będą się tam tworzyły duże zatory.

Część z kierowców z pewnością skorzysta z dojazdu ul. Wrocławską, dlatego tam też spodziewane są korki. Poniżej przedstawiamy poradnik:

Przejazd nad linią kolejową jest zbudowany na dwóch mostach. Zostaje zamknięty ten wiadukt, który prowadzi od centrum miasta w kierunku osiedla Piekary. Od strony Piekar do Centrum (jak na razie) jeździmy na dotychczasowych zasadach.

Objazd:
Na al. Piłsudskiego tuż przed stacją paliwową skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku ul. Niklowej, a później ul. Koskowicką i ALBO do ul. Sudeckiej, ALBO do zjazdu z wiaduktu.

Utrudnienia można ominąć, decydując się na dojazd do osiedla Piekary ul. Wrocławską. Biorąc pod uwagę, że na Piekarach mieszka ok. 20 tysięcy osób, tam również należy się spodziewać zatorów.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.