Żyje z bólem od tygodnia

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2012-07-25 07:57 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Mieszkaniec Legnicy ma pecha, bo jeden specjalista jest na urlopie, a drugi rozchorował się. Teoretycznie mógłby uzyskać pomoc w pobliskim szpitalu.

"Teoretycznie", bo jak wyjaśnia Jacek Mikołajków, szef Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, najpierw musiałby trafić na któryś z oddziałów.



Przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia podkreślają, że Legnica i tak jest w dobrej sytuacji, bo zatrudnia aż dwóch chirurgów stomatologii. W rejonie jeleniogórskim w tym roku do podpisania kontraktu medycznego nie przystąpił ani jeden specjalista tej profesji.

W ostatnich latach wielu dolnośląskich lekarzy wyjechało do pracy za granicę.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~hmmm
2012-07-26 14:01:26
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
Alesz ja mam poczócie chómoru :((((
~Radczyni
2012-07-26 13:01:29
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panu Johny'emu dziękuję za trafne odczytanie mojej intencji(gramatycznej), Autorowi newsa za naturalną , przesympatyczna reakcję , panu (pani)hmmm życzę poczucia humoru, a wszystkich przepraszam za mądrzenie się - i już mnie nie ma.
~Johny
2012-07-26 10:22:40
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Radczyni chyba celowo użyła takiego wyrażenia. ;-)
~hmmm
2012-07-26 09:35:35
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba powinno być napisane...,,żeby usunął ten błąd gramatyczny...,, a nie ...,,tego błęda,,Pani Radczyni?:)))
~A.Andrzejewski
2012-07-25 17:29:03
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ma Pani rację. Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi. Przepraszam wszystkich za błąd. Na szczęście zawsze możemy liczyć na czujność naszych Słuchaczy. Serdecznie pozdrawiam.
~Radczyni
2012-07-25 16:17:37
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ja bym radziła sympatycznemu Autorowi tego newsa, żeby czym prędzej usunął tego błęda gramatycznego ze zdania w podtytule .Polszczyzna, że ...zęby bolą!
~radzę
2012-07-25 13:41:26
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
temu panu podjechać do Elmedu w Środzie śl.Przyjmuje tam chirurg stomatolog,który bardzo lubi swoją pracę:))))
~mały13
2012-07-25 10:24:47
z adresu IP: (178.23.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak Polaku drogi,płać i płacz.A oni kasę zgarniają.