Już w ten weekend – 22 września "Śmiechoterapia" Krystyny Sienkiewicz!

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-09-21 12:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Kto jeszcze nie posiada biletów, a ma ochotę wybrać się na recital Krystyny Sienkiewicz, znanej m. in. z "Klimakterium", może kupić bilety bezpośrednio przed spektaklem. Oprócz przyjemnego spędzenia sobotniego wieczoru, dla publiczności są przewidziane upominki oraz nagrody ufundowane przez firmę YOSKINE.

YOSKINE to luksusowa marka kosmetyczna, która dba o indywidualne podejście do potrzeb kobiecej skóry. YOSKINE dba nie tylko o urodę kobiet, ale także wspiera kobiety wierne swoim ideałom, które pragną iść własną ścieżką, cenią indywidualne podejście do życia, szukają inspiracji do rozwoju osobistego i motywacji do działania.

Więcej informacji o YOSKINE na stronie www.wiernaidealom.pl i na profil na Facebooku ‘YOSKINE – Wierna Swoim Ideałom’

Królowa kabaretu w wyśmienitej formie przy akompaniamencie pianisty. Zabawne monologi, doskonałe piosenki, humor najwyższych lotów już niebawem we Wrocławiu! Uwielbiana przez publiczność Krystyna Sienkiewicz wciąż zachwyca swoim temperamentem.

W swoim około godzinnym recitalu rozbawia publiczność nie tylko śpiewając, ale również pląsając w rytm znanych wszystkim  szlagierów. Szczęście może dosięgnąć każdego, a wieczór z Panią Krysią pozostawi niezapomniane wrażenia. Wspólny taniec? Wszystko się może zdarzyć.

Debiutowała na dużym ekranie w dramacie Wojciecha Jerzego Hasa „Pożegnania” u boku Tadeusza Janczara. Pamiętna Janka w komedii sensacyjnej Jana Batorego „Lekarstwo na miłość” Aktorka teatrów warszawskich: Ateneum im. Stefana Jaracza, Rozmaitości, Syrena, Na Woli, Komedia, "Scena Prezentacje", Rampa na Targówku. Występowała również w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Dzięki programom „Właśnie leci kabarecik” i „Kurtyna w górę” czy słuchowisku radiowemu „Rodzina Poszepszyńskich” zyskała popularność wśród licznych odbiorców. W latach 1958-66 pojawiała się w programie Kabaret Starszych Panów. W 1971 roku otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na IX Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gwiazda programów kabaretowych Olgi Lipińskiej, wystąpi już wkrótce w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

UDANY WIECZÓR GWARANTOWANY!

22 września 2012, godz. 19:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety do nabycia: www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz w salonach EMPIK; Cena: 49 zł, 59 zł; Kontakt: 504 137 823

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama