Śląsk Wrocław nad przepaścią?

Robert Skrzyński | Utworzono: 2012-10-19 11:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Teraz znów potrzebny jest zastrzyk finansowy. Pieniędzy na bieżącą działalność, według nieoficjalnych informacji, wystarczy tylko do końca października.

- Nie myślimy o tym, koncentrujemy się na grze w piłkę - przyznaje napastnik Śląska, Łukasz Gikiewicz.



Wyjścia z regresu są dwa - dokapitalizowanie spółki lub też udzielenie kolejnej pożyczki. Czy tym razem Zygmunt Solorz będzie chciał wspomóc finansowo piłkarski Śląsk, czy też podobnie jak ostatnio ciężar ratowania finansów klubu będzie spoczywał tylko na barkach miasta?

Odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższych dniach.

- Pewne jest to, że Śląsk potrzebuje zastrzyku finansowego - przyznaje prezes klubu, Piotr Waśniewski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Phoenix
2012-10-29 19:27:07
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zamiast dofinansowywać nierentowny klub piłkarski niech pomyślą o obowiązkach jakie miasto nie wypełnia wobec swoich obywateli. Kto jest współwłaścicielem tej drużyny??? Czy on coś działa w tym zakresie aby uratować swoją drużynę?? bo coraz częściej sądzę że ten cały układ jest tylko po to aby wyprowadzać pieniądze z miejskiej kasy.
~karol
2012-10-22 11:21:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
A może tak bankructwo ? Szkoda kasy "na trupa".
~xxx
2012-10-20 11:35:33
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie pracujący w Śląsku to kpina. Od "dyrektora sportowego" Palucha po śmiesznego prezesa.
~Ater
2012-10-19 16:37:00
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 0
amatorskie kluby nawet nie myślą o przepaści
~buli372
2012-10-19 13:47:40
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
dajcie te 12 milionów na Spartę Wrocław a nie cały czas tylko Śląsk jest wiele dyscyplin innych niz piłka nożna
~Michal
2012-10-19 13:33:24
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nigdy w życiu !! Pijawki zasrane !! Pieniądze tak- ale na inne dyscypliny we Wrocławiu !!
~Kibic
2012-10-19 13:05:20
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
To może Wasniewski wziałbys się do roboty?? Ilu sponsorów znalazłeś partaczu???
~LOS
2012-10-19 12:23:47
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
A MOZE ZA DUZE UPOSAZENIA WSZYSTKICH TYCH PANOW ALBO JES ICH TAM ZA DUZO.COS MUSICIE Z TYM ZROBIC .BO MOZE BYC TAK ZE BEDZIECIE GRABIC LISCIE W PARKACH A MIASTO COS TAM DA NA PRZETRWANIE.SZKODA SLASKA?
~Romix
2012-10-19 11:56:30
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znowuuuu? To już zakrawa na niegospodarność. Można pompować kasę w tę dziurę bez dna w nieskończoność. Za rok sprawa wróci, jeżeli ktoś się kompleksowo nie zajmie finansami Śląska. :(