Halloween w Koronie

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-10-23 18:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A


„Halloween” to pierwsze jesienne wydarzenie ze znanego i lubianego przez wrocławian cyklu Godziny dla Rodziny.  Podczas kilkugodzinnej zabawy 27. października dzieci nie tylko poznają tradycję tego amerykańskiego święta, ale także będą miały okazję uczestniczyć w licznych aktywnościach plastycznych i ruchowych.

W programie przewidziane są m.in. kreatywne warsztaty rzeźbienia w dyni oraz pokazy i nauka magicznych sztuczek. Wspólnie przygotowane dynie halloweenowe będzie można zabrać na pamiątkę do domu. Dzieciom pomogą je przygotować animatorzy z księgarni dziecięcej Pociąg do Bajeczki.

Poza udziałem w warsztatach rzeźbienia w dyni będzie można przyłączyć się także do innych zajęć plastycznych związanych z tematem jesiennego święta. Sobotnia impreza w Koronie to także okazja, by obejrzeć pokaz iluzjonisty oraz spotkać sympatyczną wróżkę, która przygotuje specjalnie dla dzieci i ich rodziców wróżby na wesoło.

O zabawy ruchowe przy akompaniamencie muzycznym zadbają profesjonalni instruktorzy z ABC FIT, a portal CzasDzieci.pl, który jest patronem medialnym wydarzenia, zaprosi wszystkich chętnych do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Dodatkowo na miejscu będzie można poprosić o kolorowy makijaż twarzy. Organizatorzy zachęcają także, aby najmłodsi wybrali się na event w tematycznym przebraniu. Halloweenowy strój na pewno będzie miłym dodatkiem do wspólnej zabawy. Warto także pamiętać, że w dniu wydarzenia specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały także sklepy.


Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w galerii Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00.
Więcej informacji na stronie: www.centrum-korona.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama