Co dalej ze Śląskiem Wrocław?

Robert Skrzyński | Utworzono: 2012-11-08 07:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Podobne problemy pod koniec poprzedniego sezonu skończyły się udzieleniem przez miasto pożyczki klubowi. Połowę pożyczki miał oddać Zygmunt Solorz, ale do tej pory tego nie zrobił.

- Możemy tylko czekać na porozumienie właścicieli - przyznaje prezes Śląska, Piotr Waśniewski.

Władze miasta czekają na spotkanie z przedstawicielami Zygmunta Solorza, ale nawet jego termin nie jest jeszcze ustalony.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~SPARTA WROCŁAW
2012-11-09 13:03:28
z adresu IP: (93.154.xxx.xxx)
Ocena: 0
CHODZI O ELEMENTARNA SPRAWIEDLIWOŚĆ. KIEDYS RADIO TRANSMITOWAŁO WSZYSTKIE MECZE SPARTY. TO CO SIE ZMIENILO ZE TEGO NIE ROBI?????NIE OBCHODZA MNIE NIESNASKI NA GÓRZE.
~bbb
2012-11-09 10:54:40
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Na ten niszowy sport chodzi w Polsce więcej ludzi niż na "światową" piłkę - z wyjątkiem miast gdzie zbudowano "eurostadiony".
~eddi
2012-11-08 22:48:18
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
Podziwiam Solorza. Wydymać tylu frajerów to sztuka
~ater
2012-11-08 14:48:05
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
kto winny tej całej sprawy
~Polak
2012-11-08 14:46:11
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Żużel to niszowy sport, klubików żużlowych na świecie jest niewiele, a te istniejące to przeważnie klubiki z małych miasteczek, o których nikt nie słyszał. Procent ludzi interesujących się tym sportem jest znikomy i pewnie dlatego mało kto o tym pisze.
~SPARTA
2012-11-08 08:31:50
z adresu IP: (93.154.xxx.xxx)
Ocena: 0
o przepraszam, wy jestescie radiem? nawet nie zauwazyłem. Hmm, ale to chyba nie Radio Wrocław, tylko Radio Sląsk Wrocław i Radio cichosza o żużlu?
~Dla równowagi
2012-11-08 08:29:44
z adresu IP: (93.154.xxx.xxx)
Ocena: 0
2 tygodnie funkcjonowania piłkarskiego Slaska to prawie cały sezon Sparty, przeliczając na złotówki. Nie mozna niszczyć jednego sportu kosztem drugiego. "Zróbmy z Wrocławia miasto drecha jak w Poznaniu!" - oczywiście żart! Sparta to tradycja była tu od zawsze. I smiem twierdzic, że Brytole bardziej znają Wrocław z żuzla niż piłkarskiego Sląska. Zebym nie został zle zrozumiany. Nie chce zeby było odwrotnie i Sparta zyła w luksusach kosztem Slaska. Chce tylko troche umiaru i sprawiedliwości. Dlaczego Gazeta tak rzadko pisze o żuzlu. Własnie rozgrywa się sprawa dotacji od miasta dla Sparty! Rozumiem, że rdakcja sportowa to stronnicy pilki, ale dla równowagi i rzetelnego dziennikarstwa może by zatrudnić kogoś z pasja do żuzla?