Zabawa z modą w Bielanach Wrocławskich

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-11-20 17:21 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Zabawa z modą w Bielanach Wrocławskich -
Zabawa z modą w Bielanach Wrocławskich - 0

O tym wszystkim będzie można się przekonać podczas pokazów mody i spotkań ze stylistkami już w najbliższy weekend 24 i 25 listopada w Parku Handlowym Auchan Bielany. Okazją do zabawy z modą i poznania nowych trendów są dziewiąte urodziny galerii handlowej.

Pokazy mody polskich młodych projektantów, m.in. Mr. GUGU & Miss Go, Mia Design, Kokilok, Agnieszka Światły, a także pokazy jesienno-zimowych kolekcji dostępnych w galerii handlowej to główne atrakcje jubileuszowej imprezy. Oprócz modowych show będzie można również podziwiać i kupić artystyczne dodatki do odzieży, takie jak torby z klocków lego i innych zaskakujących materiałów, a także oryginalną biżuterię.

Urodzinową imprezę „Zabawa z modą” poprowadzą serialowe gwiazdy – Aneta Zając i Łukasz Płoszajski. Fani aktorów mogą liczyć na autografy.

Wiele osób uważa, że modne rzeczy muszą sporo kosztować. Już od 9 lat Park Handlowy Auchan Bielany udowadnia swoim klientom, że tak nie jest. Tym razem Panie będą mogły się o tym przekonać w trakcie warsztatów „Modnie nie znaczy drogo”. Dwie stylistki „Mia” Monika Grelewicz i „Radzka” pokażą, jak ubrać się modnie za rozsądną cenę.
Wszechobecnej modzie będą towarzyszyły muzyczne hity na żywo. Na scenie wystąpią znani wykonawcy z telewizyjnego show „X-Factor”. W sobotę swoim głosem uwiedzie młody piosenkarz Marcin Spenner, którego już doceniła Partycja Markowska nagrywając razem z nim singiel. Z kolei dla fanów chórów i muzyki gospel niedzielą niespodzianką będzie występ zespołu wokalistów Soul City.

Ciekawostka dla dzieci to warsztaty scrapbookingu. Maluchy i rodzice poznają nowe, coraz popularniejsze hobby. Scrapbooking to technika ozdabiania, komponowania odpowiedniego tła dla zdjęć, dzięki czemu stają się one niesamowitą pamiątką.

Mija dziewięć lat odkąd odwiedzili nas pierwsi klienci. W tym czasie poszerzyliśmy listę naszych najemców i wprowadziliśmy liczne udogodnienia, np. dla matek z małymi dziećmi, dla rowerzystów. Myślę, że kluczem do sukcesu galerii handlowej jest szeroka oferta modowa oraz atrakcje i wydarzenia uprzyjemniające zakupy. Zależy nam, by Klienci czuli się u nas dobrze i ciekawie spędzali czas” – przekonuje Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

„Zabawa z modą” odbędzie się 24 i 25 listopada w Parku Handlowych Auchan Bielany.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.