Początek trasy koncertowej Matisyahu

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-02-26 12:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W limitowanej ilości pojawiły się właśnie w sprzedaży bilety VIP, umożliwiające spotkanie z Matisyahu po wrocławskim koncercie!

Podczas światowej premiery płyty „Spark Seeker” w lipcu ubiegłego roku Matisyahu zaskoczył publiczność całkowitą zmianą swojego wizerunku – zerwał bowiem z dotychczasowym image ortodoksyjnego Żyda z pejsami i brodą. Metamorfoza dotyczyła także jego muzyki. Album „Spark Seeker” to równocześnie nowy rozdział w twórczości Matisyahu, rozpoczynający między innymi eksperymenty z popem oraz brawurowe żonglowanie stylami, znacznie wykraczające poza granice tradycyjnego reggae. Nic jednak nie zmieniło artystycznej odwagi Matisyahu, ani też jego wirtuozerii jako wokalisty czy kunsztu towarzyszących mu instrumentalistów.

Europejską premierę albumu „Spark Seeker” przewidziano na 1 marca, a wrocławski koncert Matisyahu będzie pierwszym w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej materiał z tej płyty. Od kilku dni na koncert we wrocławskiej Hali Stulecia dostępne są bilety z serii VIP w cenie 200 zł, które zapewnią miejsce siedzące w sektorze A1 oraz możliwość wejścia na płytę główną w ramach tego samego biletu, a po występie umożliwią spotkanie w kameralnym gronie z Matisyahu. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!


Koncert MATISYAHU

28.02.2013

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

BILETY:

80 PLN - sektory D1 i B1

90 PLN - sektor A1

95 PLN - płyta główna (miejsca stojące)

200 PLN - sektor VIP + spotkanie z Matisyahu - tylko 60 os.

Bilety dostępne w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia oraz w serwisach: www.e-bilet.pl, www.ticketpro.pl i www.biletin.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama