Koncert Piwnicy pod Baranami

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2007-12-12 14:09 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Koncert Piwnicy pod Baranami -

Artyści „Piwnicy pod Baranami”, skupieni wokół Piotra Skrzyneckiego spotykali się przy wigilijnym stole. W darze przynosili swoje utwory, pieśni świąteczne. Tak powstał program, z którym kolędują po świecie.

We wrocławskim koncercie usłyszymy min. takich artystów jak Leszek Wójtowicz, Ola Maurer, Tamara Kalinowska, Dorota Ślęzak, Piotr "Kuba" Kubowicz, Tadeusz Kwinta. Całość poprowadzi z właściwym sobie poczuciem humoru Marek Pacuła. Pieśniarzom towarzyszy zespół doskonałych muzyków.

Jak artyści swoje piosenki, tak publiczność podaruje cegiełki, bowiem dochód z koncertu, w całości przeznaczony jest na zakup sprzętu medycznego dla Dolnośląskiego Centrum Pediatrycznego im J. Korczaka we Wrocławiu. Koncert jest jedną z części akcji charytatywnej Gwiazdka Pod Dobrym Aniołem, prowadzonej na terenie Pasażu Grunwaldzkiego od 8 grudnia, przy współudziale organizacji Pomóżmy Dzieciom i Fundacji Opieka i Troska. Codziennie na terenie Pasażu aniołki obdarowują siankiem i opłatkiem wszystkich, którzy wspomagają akcję, a na poziomie 0, przy scenie w Pasażu Grunwaldzkim stoi „Chatka pod Dobrym Aniołem”, w której można pozostawić dar serca, otrzymując w zamian upominek.

Patronat Honorowy nad koncertem objęła Pani Anna Dutkiewicz.

Organizatorem akcji i koncertu „Piwnicy pod Baranami” jest Pasaż Grunwaldzki.

Współorganizatorzy: Fundacja Opieka i Troska, organizacja Pomóżmy Dzieciom. Partnerzy akcji: ING , NATIONALE NEDERLANDEN, RAFIN Developement, SEAT Śląsk Auto, Multikino w Pasażu Grunwaldzkim.

Bilety na koncert, do nabycia w kasach Multikina w Pasażu Grunwaldzkim (poziom +2).

Pachnie już igliwiem

Dźwięczy dobrym słowem

Diabłom gadatliwym

Odebrało mowę

Daj mocniejszą wiarę i siły daj nowe

Aby nieść wysoko skołataną głowę

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.