Akademia w barwach zieleni!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-04-09 10:26 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Wszystkie tematy po jakie sięgniemy tym razem, będą bardzo wiosenne i w konwencji EKO. Czy istnieją kosmetyki ekologiczne? Czy w dzisiejszych czasach, oszczędzanie wody, energii i ograniczanie detergentów jest możliwe i się opłaca? Czy odpowiedzialny biznes faktycznie może być EKO? No i w końcu, czy spożywane przez nas  jedzenie, jest oby na pewno, zdrowe i wartościowe?

To pytania, które (na szczęście) coraz więcej z nas sobie zadaje, praktykując ekologiczne rozwiązania w domu, w biznesie czy kosmetyce.  Dzięki wykładowcom, żywo zaangażowanych w tą tematykę, spróbujemy dociec prawdy, a teorię wpleść w praktykę. Gościem honorowym wydarzenia, będzie Stanisław Gawłowski, Wiceminister Środowiska, który zabierze głos na forum.

Mecenasi IV Akademii Kobiet Zainspirowanych EKOPRAKTYCZNI:

Bre Bank, Impel, O&S Computer-Soft

Uważamy, że przygodę z ekologią, należy zacząć od praktyki. Dlatego na forum zaprezentują się goście, którzy na co dzień praktykują eko życie. Czy zarażą tym także wszystkich słuchaczy? Poznamy firmy, dla których ekopraktyka to chleb powszedni, a ekologiczne rozwiązania, są głównym profilem ich działań.

Dowiemy się także, jak mądrze pozbyć się elektrośmieci i jak prowadzić gospodarstwo domowe, także kulinarnie, aby być wzorem do naśladowania.
PATRONI AKADEMII:

Stanisław Gawłowski, Wiceminister Środowiska

Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Poseł na Sejm RP

Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Poseł na Sejm RP

Jerzy Tutaj, członek zarządu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

Roman Szełemej, Prezydent Wałbrzycha

Jerzy Ignaszak, Prezes Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska

Nietuzinkową atrakcją, będzie pokaz mody damskiej – Recykling Art, wykonanej z materiałów wtórnych autorstwa Estery Grabarczyk, projektantki, wałbrzyszanki. Na tym  jednak nie koniec. Języczkiem uwagi z pewnością będzie także wiosenny pokaz mody prezentujący odzież z salonu dla elegantek – Wanda Styl. Na wybiegu zaprezentują się śliczne wałbrzyszanki w modowych trendach tej wiosny.

Nie zabraknie także pokazu bardzo kobiecej linii samochodowej marki Ford. Bo przecież my – kobiety, też kochamy samochody, zwłaszcza zwinne i szkodzące jak najmniej środowisku. Smacznym punktem akademii, będzie degustacja świeżych ryb, z największego w Europie kompleksu – Stawów Milickich.

A na koniec, jak zwykle nastanie czas na prezenty. Każdy uczestnik, wyjdzie z kosmetycznym podarunkiem i ekologicznym nastawieniem do życia! Patronami medialnymi akademii jest Polskie Radio Wrocław, Gazeta Wrocławska, Telewizja Wałbrzych, Telewizja DAMI Wałbrzych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 kwietnia, poprzez formularz kontaktowy.  Liczy się ilość zgłoszeń – liczba miejsc limitowana. Informacje i pytania prosimy kierować także drogą e-mail: kontakt@kobiecanki.pl i telefonicznie: 505 950 760
Wiosennie zapraszają – KOBIECANKI

Aldona Ziółkowska - Bielewicz i Marzena Michalec.

20 kwietnia, IV Akademia Kobiet Zainspirowanych, EKOPRAKTYCZNI. Hotel Maria, ul. Wrocławska 134B  58-306 Wałbrzych, sala Marysieńka, godz. 10.00 – 14.00

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama