Tragiczny wypadek pod Sobótką

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-04-11 06:09 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Wikipedia

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek na drodze między Sobótką a Strzegomianami. Honda civic wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo.

21-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący pojazdem 19-latek w krytycznym stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Niestety, w środę późnym wieczorem policja potwierdziła, że także i on zmarł.

Obaj mężczyźni byli mieszkańcami Strzegomian.

 

źródło mapy: mapa.targeo.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kika
2013-04-16 14:47:52
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
[*] mimo to,ze to była ich wina to bardzo jest ich szkoda:(:( całe życie było przed nimi...:(:(
~emeryt31
2013-04-11 18:02:16
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy nie lepiej aby jeżdzili po ziemskich autostradach ale rozsądnie i żywi.
~marek
2013-04-11 10:28:49
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
szkoda rodziców
~Anton
2013-04-10 18:57:40
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zginął człowiek i to jest straszne, ale nikt nie myśli o konsekwencjach jadąc z ogromną prędkością. Każdy myśli, że wie co robi i że akurat Jemu nic się nie stanie. Wczoraj byłem świadkiem, jak na czerwonym świetle przez skrzyżowanie przejechał samochód z prędkością ok 100 km!! Ludzie, pomyślcie tysiąc razy przycisniecie pedał gazu!
~sann
2013-04-10 16:16:37
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znałam pasażera i wiem, że był dobrym chłopakiem nie zapomnę go :(
~tacy młodzi
2013-04-10 15:01:12
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znałem ich. Często bywam w Strzegomianach ale nie wiedziałem, że tak się stanie, choć często widziałem jak bardzo szybko jeździli to i tak mimo to jest mi ich szkoda. Mam nadzieję, że teraz jeżdżą po niebieskich autostradach ...
~yyyy
2013-04-10 12:45:34
z adresu IP: (193.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
czyja?
~wszyscy macie dużo do pow
2013-04-09 22:39:05
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wszyscy macie dużo do powiedzenia, a nikt nie był na miejscu, nikt nic nie widział, nikt nie wie jak to było i czyja jest wina.
~Smutno.
2013-04-09 22:24:50
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Całe życie przed sobą miał. Modlę się za Kamila aby wyszedł z tego cało. Damian [*]
~...
2013-04-09 22:01:48
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 0
to jest straszne :"(
~Serpentyny
2013-04-09 21:23:52
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tam jest od Tąpadeł trochę serpentyn, trzeba niestety bardzo uważać i nie da się poszaleć. Nie wiadomo, jak było w tym przypadku, ale współczuję...
~prawda
2013-04-09 21:21:06
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
nikt ta droga się nie zajmie bo powiedzą że nie ma na to funduszy
~MARC
2013-04-09 20:30:38
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
NA PEWNO JECHALISCIE PRZEPISOWO
~w tym samym miejscu
2013-04-09 20:12:45
z adresu IP: (37.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
w tym samym miejscu wpadliśmy w poślizg (w lecie), który skończył się dachowaniem - tam jest wyjazd spod górki, a potem zwężenie połatanej drogi. Policja, która przyjechała stwierdziła, że tydzień wcześniej miał tam miejsce wypadek śmiertelny, że droga jest rzeczywiście w tym miejscu zła, a nam przede wszystkim chcieli wlepić mandat za to, że dachowaniem stworzyliśmy zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Może czas zająć się stanem tej drogi? Czy ktoś ma jeszcze zginąć?