Uwaga na ginekologa przebierańca!

Piotr Słowiński | Utworzono: 2013-04-25 07:22 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Zaślepiają tak, że ludzie tracą fortuny. Od wielu lat na Dolnym Śląsku działa oszust wykorzystujący te schematy.

Wielokrotnie był za to skazywany. Jak twierdzi Kamil Pinkowski z jeleniogórskiej firmy windykacyjnej, gdy zaczął windykację prawie 300 tysięcy złotych wyłudzonych przez rzekomego lekarza od mieszkanki Pyrzyc zaczęły się do niego zgłaszać inne osoby, które uległy czarowi rzekomego ginekologa:



Co ciekawe Ryszard K. od 1978 roku był już 12 razy skazywany przez sądy. Ostatni wyrok za oszustwo, 4 lata więzienia w zawieszeniu na 9 lat, usłyszał w ubiegłym roku.

Mimo, że od dwóch pokoleń mężczyzna para się oszustwami, sądy nigdy nie zdecydowały się na ujawnienie jego wizerunku i danych osobowych.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~gość
2014-12-02 20:22:51
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
"OSZUST" Ryszard Kwyszedł na wolność ze względu na zdrowie... podobno pikawa siada, a więc nadzieja że społeczeństwo nidługo uwolni się od tej zakały
~gość
2014-11-07 22:50:23
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
RESH ma Zakazy Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych Okres, na jaki został orzeczony zakaz 3 lata Zakaz wydał sąd Nazwa sądu/organu Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze Sygnatura akt sprawy IIK2160/12 Data wydania orzeczenia 2013-02-13 Data uprawomocnienia się orzeczenia 2013-09-27 Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na wykonywaniu usług detektywistycznych Okres, na jaki został orzeczony zakaz 4 lata Zakaz wydał sąd Nazwa sądu/organu Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze Sygnatura akt sprawy IIK377/14 Data wydania orzeczenia 2014-05-16 Data uprawomocnienia się orzeczenia 2014-05-24
~Dyzma XXIw
2014-01-13 08:21:48
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
ginekolog przebieraniec..... detektyw-prawnik przebieraniec.... faktycznie niesamowity materiał na powieść.... DYZMY XXIw
~Ewa
2014-01-12 11:04:18
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
Radzę wszystkim BARDZO uważać na działalność GD RESH niby detektywa, który potrafi tylko dużo obiecywać, wyłudzić zaliczkę na usługę, sprzęt, wystawić lewą fakturę...a potem znika i nie odbiera telefonów....jest tylko w necie ponieważ nie ma meldunku.... to firma widmo omijajcie ją szerokim łukiem
~obserwator
2014-01-11 14:20:06
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
a więc mamy karnawał i samych przebierańców....lekarzu ginekologów i detektywów-prawników.... ale ściema to tilko możliwe w naszym kraju!!!
~obserwator
2014-01-11 01:40:39
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
propozycja na świetny artykuł, książkę lub scenariusz filmu.... Postępowanie sądowe w w/w sprawie o oszustwo to naprawdę świetny materiał na powieść.... Zarówno fałszywy ginekolog jak i fałszywy detektyw-prawnik.... to Dyzmy XXIw
~detektyw przebieraniec
2013-12-29 23:26:56
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
GD RESH K. Pińkowski ma zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych Okres, na jaki został orzeczony zakaz 3 lata Zakaz wydał sąd
~111
2013-04-30 08:42:29
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie Kamilu nie zlecałam Panu windykacji dlaczego pisze Pan nie prawdę?
~RESH
2013-04-26 23:28:27
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oczom swoim pięknym nie wierzę, Ryniu jesteś Mistrzem Świata. Uwielbiam Cię! A zdepczę Cię jak pluskwę. Oczywiście od strony roszczeń cywilno i karno-prawnych. To tak z ostrożności procesowej, bo coś dukasz o jakichś prawach Człowieka, wolości słowa. Bububu gegege ubaw po pachy. Pzdr
~maria
2013-04-25 22:05:41
z adresu IP: (84.135.xxx.xxx)
Ocena: 0
"4 lata więzienia w zawieszeniu na 9 lat, usłyszał w ubiegłym roku." proponuje dodatkowo 4 lata !
~karina III
2013-04-25 18:57:00
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
to nie wszystko, to dopiero początek smrodu jaki wlecze się za Kamilem na jego własne życzenie
~Kamil Pińkowski
2013-04-25 15:30:31
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
...a, który Poseł? Ten, który jest mi winny pieniądze, czy Ten drugi, któremu winny jestem ja? Trudno, za to ginekolodzy z całej Polski mnie zapraszają, ha! :)
~Kamil Pińkowski
2013-04-25 15:29:17
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Uprzejmie informuję Panie Ryszardzie, że w Pana sprawie działam za darmo. Pro publico bono.
~karina III
2013-04-25 15:25:39
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
nawet pewien poseł RP wkurzył się na wieść o Tobie i w........ ciebie z listy znajomych z Facebooka, bo celowo otaczasz się podstępnie znanymi twarzami by stworzyć iluzoryczne wrażenie osoby mogącej wszystko . ale.... Kamilku ale....
~karina III
2013-04-25 15:19:39
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
..powiedz to osobom od których wziąłeś kasę za rzekome usługi detektywistyczne i cie nie ma. Zebraliśmy odpowiednią ilość pieniędzy by zahamować twoja dziką zapalczywość,chamstwo oraz by zmusić ciebie do zwrotu wraz odsetkami kasy tym, od których podstępnie wyciągnąłeś. kamilku
~Kamil Pińkowski
2013-04-25 14:38:50
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie pierwszy raz przyszpilony łobuz pokroju Pana Rynia wypisuje głupoty, paniczne machanie rączkami na oślep. Świat nie jest czarno - biały i ja również nie jestem ani białym, ani czarnym charakterem, po prostu robimy swoją robotę. Z Panem Rysiem z radością spotkam się w Sądzie, co bez względu na to co uczyni, wkrótce nastąpi. Tak więc mam w głębokim poważaniu anonimowe wpisy, które nijak mają się do rzeczywistości - jesteśmy skuteczni, to fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Pozdrawiam. Kamil Pińkowski
~RESH
2013-04-25 14:21:01
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pan Kamil Pińkowski prowadzi windykację i związane z nią działania, to wszystko.
~karina III
2013-04-25 12:01:13
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
Działalność Pana Kamila Pińkowskiego nie ma nic wspólnego z wykonywaniem czynności detektywistycznych, jak również normami moralnymi i etycznymi obowiązującymi w zawodzie detektywa, a także z powszechnie przyjętymi zasadami postępowania w cywilizowanym społeczeństwie" - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów. ======================================================================================== można przeczytać, że "Pan Kamil Pińkowski nie posiada licencji detektywa i nie ma żadnych formalnych uprawnień do wykonywania jakichkolwiek czynności detektywistycznych w rozumieniu Ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2001 r.,