SS w Jeleniej Górze! (Zobacz)

Piotr Słowiński | Utworzono: 2013-05-01 14:00 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Kilka tysięcy osób oglądało na jeleniogórskim rynku inscenizację odbicia Jeleniej Góry przez niedobitki SS, które z miasta zabrały tajemnicze skrzynie. Tak zaczęła się "Operacja Kamienna-Góra".

- Czterodniowa impreza zakończy się bitwą czołgów w Kamiennej Górze - mówi przebrany za SS hauptsturmfurera Marek Łukasik z grupy inscenizacyjnej Pomerania:



Kawalkada żołnierzy niemieckich, radzieckich i polskich dotrze dziś jeszcze do Lubomierza, na zaporę Pilchowicką i na zamek Czocha, gdzie zaplanowane jest nocne poszukiwanie niemieckiego generała.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~lala
2013-05-17 11:11:10
z adresu IP: (195.68.xxx.xxx)
Ocena: 0
A gdzie jest komentarz Pani Marii. Jakoś nie mogę go znaleźć. Czyżby komuś przeszkadzał?
~Lech14
2013-05-12 13:27:35
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zdrowe to nie jest trzymać w szafie mundur SS mana coś z główką . Aktor to co innego
~dragal
2013-05-03 11:48:45
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pasjonaci,bardzo dobrze że tacy ludzi są popieram ich chęć i możliwości pokazania historii:)
~PIOTR S.
2013-05-03 10:35:36
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
Szanowna Pani Mario, Jest nas wielu, godzinami siedzimy przed płaskim ekranem mnitora. Siedzimy w poszukiwaniu to co dla nas drogocenne, znaczek pocztowy, order, medalik, kufel z emblematem, pocztòwka, w końcu brakujący element umundurowania czy drobnu szczegòł jak guzik w kburze, ktòrego pani nigdy nie zobaczy. Jest nas wielu, przy okazji szczegòlnych świąt, memorałòw i rocznic spotykamy się razem z wami, Pani Mario. Po co ? Aby przedstawić żywą historię. Aby tacy ludzie jak Pani, chociaż odrobinę nasiąknęli historią a tym samym poznali własną tożsamość. Gdyby nie tacy ludzie jak my napis nad bramą obozu zagłady w Oświęcimiu dawno widniałby po polsku. Tak to jest chore. A ta choroba nazywa się pasja !!! Mam nadzieję, że przycznimy się kiedyś do epidemii. Tak
~lol
2013-05-03 10:01:46
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moim zdaniem to są ludzie bez których historia by odeszła w niepamięć a ty jesteś Mario chora na brak mózgu :)
~hah
2013-05-03 08:11:12
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -1
a ty maria jesteś tępa :( aż żal słów
~ubu król
2013-05-02 10:01:39
z adresu IP: (31.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
a moim zdaniem ludzie z pasją, którzy dzięki niej są też wynajmowanie przez producentów filmowych.. chore, to jest siedzieć przed komp. tv i oceniać i narzekać, ze inni coś robią
~maria
2013-05-01 22:47:46
z adresu IP: (84.135.xxx.xxx)
Ocena: -1
moim zdaniem chorzy ludzie!