Wyjątkowe słuchowisko

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2013-05-08 20:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. RW

Powstało według tekstu Tymoteusza Karpowicza "Dźwiękowy zapis doliny". W zagadkowym Laboratorium Psychoakustycznym zostanie przeprowadzony eksperyment dotyczący ludzkiego głosu.

Słuchacze Radia Wrocław będą mieli okazję podsłuchiwać aktorów, którzy wcielą się w swoje role nie w radiowym studiu, ale w zupełnie innym miejscu, na całkiem innej ulicy - na teatralnej scenie.

To właśnie głos będzie ich przewodnikiem. Trzeba tylko włączyć odbiornik radiowy i zamknąć oczy, a potem wygodnie zasiąść na widowni. Posłuchajcie i spróbujcie już teraz wczuć się w ten magiczny klimat:Z Grzegorzem Chojnowskim o słuchowisku realizowanym wspólnie przez Wrocławski Teatr Współczesny i Radio Wrocław rozmawiała reżyserka przedstawienia Weronika Szczawińska, znana zwłaszcza wałbrzyskim widzom z takich spektakli jak "Zemsta", "W pustyni i puszczy" czy "Kamasutra".

Niezwykła podróż po "Dźwiękowym zapisie doliny" w niedzielę 12 maja o godz. 20.00 na antenie Radia Wrocław oraz na Scenie na Strychu WTW. Biletów nie ma. Wystarczy przestąpić próg wyobraźni...

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama