Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-14 07:30 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław! -

Tegoroczne wydanie ma nową formułę. Jest to konkurs na krótki film o Wrocławiu, a nie – jak w poprzednich edycjach – na typowy film promocyjny o mieście. Jednak podobnie jak w poprzednich edycjach konkurs adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i filmowców-amatorów, młodych twórców i studentów szkół filmowych oraz kierunków związanych z marketingiem. 

W tym roku organizatorzy przygotowali dodatkowo cykl warsztatów, które pomogą chętnym filmowcom w stworzeniu profesjonalnego filmu. Ponieważ podstawą powstania dobrego filmu jest ciekawy pomysł i jego odpowiednie opracowanie, pierwszy warsztat poświęcony będzie warstwie koncepcyjnej filmu przygotowywanego na konkurs „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”. Już 22 maja wszystkich zainteresowanych konkursem, chcących rozwinąć swoje umiejętności oraz poznać tajniki przygotowania filmu ukazującego miasto organizatorzy zapraszają na prezentację i panel dyskusyjny pt. „Jak tworzyć czytelną komunikację?”.

Warsztaty poprowadzi Radosław Drabik – dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Specjalista zarządzania, marketingu i komunikacji, producent. Od 15 lat związany z reklamą i filmem. Od 2 lat juror konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”.

W czasie warsztatów poruszone zostaną następujące zagadnienia:
- Co to jest czytelna komunikacja?
- Czy powinienem zajmować się filmem/reklamą?
- Proces przedprodukcyjny.
- Do kogo mówię? Odbiorcy.

Po części prezentacyjnej prowadzący oraz organizatorzy konkursu będą odpowiadać na pytania. Panel odbędzie się 22 maja w godz. 18.00–19.30 w Kinie Nowe Horyzonty, przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 (sala nr 5). Zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o kontakt mailowy: kontakt@krecwrocław.pl.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.