Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-21 07:02 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W tym roku bieg odbędzie się ulicami gminy Siechnice, a nie jak poprzednio terenową ścieżką biegową. Do pokonania są dwie pętle o długości pięciu kilometrów. Bieg jest darmowy i posiada limit 500 osób tak więc należy się spieszyć z zapisami. Na uczestników czeka wiele atrakcji!

Do zdobycia ponownie będzie puchar burmistrza Siechnic, pana Milana Uszoka oraz szereg atrakcyjnych nagród. Start odbędzie się o godzinie piętnastej. Na uczestników czekają pamiątkowe medale, odbędzie się również bieg krasnala dla najmłodszych, który zostanie ogłoszony po zakończeniu biegu głównego.

Tegoroczna impreza będzie dla nas sprawdzianem do przeprowadzenia dużego biegu na atestowanej trasie w przyszłym roku. Z tego też powodu została poprowadzona w całości ulicami miasta – Mówi jeden z organizatorów imprezy Jacek Urbanowicz ze stowarzyszenia Pro-Run Wrocław.

W ubiegłym roku na starcie stanęło blisko czterysta osób, czy tym razem padnie rekord? Liczymy, że tak tym bardziej iż będzie to prawdopodobnie najszybszy bieg na 10 km przed I Nocnym Półmaratonem Wrocławskim. W tym roku organizatorom udało się stworzyć trasę w całości na asfalcie. Będzie to świetna okazja do bicia rekordów.

Zapowiada się niezła impreza. Uczestnicy będą mieli dostęp do szatni, natrysków i depozytu. Organizator zaprasza również wszystkich do wspólnych treningów organizowanych we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim we czwartki o 18:00 i niedzielę o 9:00. Najnowsze newsy o imprezie znajdziesz na stronie www.pro-run.pl, a do biegu możesz zapisać się już teraz!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama