XVIII edycja Dni Otwartych Drzwi w KOGENERACJI

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-06-05 14:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Jest to jedyna okazja w roku, aby zwiedzić najbardziej energetyczne miejsca w stolicy Dolnego Śląska i zobaczyć, jak produkowane jest ciepło sieciowe i energia elektryczna.

Tegoroczna edycja będzie się odbywać pod hasłem „Bezpieczeństwo jest najważniejsze”. Osoby, które odwiedzą należące do KOGENERACJI S.A. elektrociepłownie będą mogły dowiedzieć się, jak dbać o bezpieczeństwo w domu i w pracy. Wśród atrakcji przewidziane jest zwiedzanie obu zakładów z przewodnikiem, zabawy i konkursy dla całej rodziny, pokazy służb ratowniczych oraz jedynej we Wrocławiu zakładowej straży pożarnej.

Podczas odbywających się już po raz osiemnasty Dni Otwartych Drzwi chcemy pokazać mieszkańcom, jak produkujemy ciepło sieciowe i energię elektryczną dla Wrocławia. – mówi Michał Magnowski, rzecznik prasowy KOGENERACJI S.A. Każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas wielu warsztatów i konkursów.Jak co roku, odwiedzający będą mieli możliwość spotkać się z ekspertami, którzy udzielą porad dotyczących korzystania z ciepła sieciowego. Podczas dotychczasowych siedemnastu edycji Dni Otwartych Drzwi wrocławskie elektrociepłownie zwiedziło ponad 25 tys. osób.

Elektrociepłownia Wrocław znajduje się przy ulicy Łowieckiej 24, natomiast Elektrociepłownia Czechnica znajduje się w Siechnicach przy ulicy Fabrycznej 22. Bramy obu zakładów będą otwarte w sobotę, 8 czerwca od 10:00 do 14:00.
Szczegóły na: www.kogeneracja.com.pl

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama