Pokaz Społecznej Super Mocy

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-06-24 19:30 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

A wszystko to w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Joliot-Curie 15, start godz. 17:00 – wstęp wolny – zapraszamy!

- Mafia dla Psa, Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi, Autyzm wprowadza zmysły w błąd, Rak'n'Roll Records, Język polski jest ą-ę, Legalna kultura oraz wiele innych - kampanie, które poruszały Polaków w ostatnim czasie - od stycznia 2012 do kwietnia 2013.

Miliony wyświetleń na YouTube, setki tysięcy lajków, szerów i komentarzy w social media. W każdej z nich najważniejsze było jedno – ludzie. My rozmawiamy z tymi, którzy odpowiedzialni są za pomysł i realizację kampanii. Jak rodzą się takie pomysły? Jak idee przekładać na słowa i obrazy? Czy kampania społeczna zawsze powinna łamać schematy?

M.in. na te pytania będziemy poszukiwali odpowiedzi podczas Pokazu Społecznej Super Mocy, czyli przeglądu najlepszych polskich kampanii społecznych – już 26. czerwca 2013 r.

Dyskusję z publicznością oraz gośćmi online i offline poprowadzą Tomek Kudła i Bartek Idzikowski z bloga studiumprzypadku.com oraz Kasia Demitrewicz z Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3.

KOGO ZAPROSILIŚMY?

OFFLINE:
Marek Dorobisz - dyrektor departamentu kreacji w Lemon Sky - agencji interaktywnej 2012 roku, związany z branżą reklamy od ponad 13 lat. Podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w ATL oraz zintegrowanej komunikacji strategiczno-kreatywnej i pracy z NGO'sami.

ONLINE:
Jacek Maciejewski - Dyrektor Kreatywny H-Warsaw, pracował dla polskich i międzynarodowych marek. Współautor kampanii Fundacji Rak'n'Roll.

Łukasz Kościuczuk - kierownik Działu Promocji i Fundraisingu Fundacji SYNAPSIS

Jarosław Lipszyc - Prezes fundacji Nowoczesna Polska

oraz

Marta Skotnicka - Koordynatorka projektu "Przyszłość prawa autorskiego"

Kinga Jakubowska - prezes Fundacji Legalna Kultura, realizującej kampanię Legalna Kultura.

Publiczność pierwszego Pokazu Społecznej Super Mocy, w ramach Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej 2013, wyróżniła Timecode za Mafię dla psa - dla Fundacji Przytul Psa.


Wywiady z gośćmi specjalnymi premiery:

„Pokaz Społecznej Super Mocy” jest częścią projektu o tej samej nazwie, realizowanego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama