Dzień ze Śląskiem Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-07-11 01:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Dzień ze Śląskiem Wrocław -
Dzień ze Śląskiem Wrocław - 0
Dzień ze Śląskiem Wrocław - 1

Głównym punktem imprezy będzie prezentacja zespołu WKS Śląsk Wrocław przed rozpoczęciem nowego sezonu.

W najbliższą sobotę, 13 lipca, CH Magnolia Park stanie się piłkarskim centrum Wrocławia.

Na gości odwiedzających tego dnia centrum handlowe czeka moc atrakcji, których wspólnym mianownikiem będzie piłka nożna. - Zapraszamy do Magnolii wielbicieli futbolu od lat 5 do 105. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które pozwolą spędzić niezapomniane popołudnie w gronie najbliższych. Zabawy, konkursy sprawnościowe, turnieje, a na deser możliwość spotkania z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław - to będzie z pewnością aktywna sobota - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor CH Magnolia Park.

Piłkarski piknik dla rodzin i najmłodszych rozpocznie się już o godz. 15.00 wielkim turniejem piłkarskim dla dzieci. Młodzi zawodnicy będą rywalizować o Puchar Śląska. Drużyny do walki o zwycięstwo poprowadzą Dariusz Sztylka - były kapitan Śląska Wrocław i Krzysztof Wołczek z Piłkarskiej Akademii Mistrzów,,Olimpic”. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności podczas zawodów ,,Skills Chalange”, rywalizując na specjalnym torze z piłkarskimi zadaniami. Nie zabraknie zabaw i konkursów dla całych rodzin. W planach zawody z żonglerki, na celność strzałów, gra w wielkie ,,piłkarzyki” oraz turniej gier play station. O godz. 18.00 ruszy turniej piłkarski dla najmłodszych w kategorii open. Zapisy na miejscu.

Wielki finał imprezy o godz. 20:00, kiedy rozpocznie się pierwsza przed nowym sezonem piłkarskim oficjalna prezentacja zespołu WKS Śląsk Wrocław, mistrz Polski 2012. Piłkarze, którzy wkrótce rozpoczną zmagania w europejskich pucharach oraz Ekstraklasie wystąpią na specjalnej scenie przed Magnolią. Spotkanie będzie okazją, by bliżej poznać zwłaszcza tych zawodników, którzy dołączyli do zespołu w letniej przerwie. Po części oficjalnej przewidziano czas na rozdawanie autografów i pozowanie do wspólnych zdjęć z kibicami. Prezentacja składu przed nowym sezonem to kolejna współpraca Magnolii z klubem piłkarskim, jednak pierwsza na tak dużą skalę.

sobota, 13 lipca 2013 r.
15:00-19:00 Turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez Dariusza Sztylkę i Piłkarską Akademię Mistrzów Olympic
15:00 - 19:00 Piłkarski "Skills Challenge"
15:00 - 19:00 Konkursy piłkarskie dla rodzin
15:00 - 19:00 Turniej  gier Play Station o Puchar Tauron
19:30 Uroczysta dekoracja zwycięzców Turnieju Piłkarskiego dla dzieci
20:00 Prezentacja drużyny Śląsk Wrocław

Szczegóły na: www.magnoliapark.plKomentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.