Członek Kelly Family i euforia fanek

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-07-29 13:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Śpiewająca rodzina była w Polsce bardzo popularna. Wypełniali europejskie stadiony i grali w wielkich halach.

Jednak według krytyków muzycznych grupa nie przetrwała próby czasu. Członkowie zespołu nadal koncertują, ale już solo.

Paddy Kelly po sukcesie i wyprzedanych koncertach w marcu i kwietniu tego roku, kontynuuje trasę z kolejnymi akustycznymi występami. Wczoraj zaśpiewał w sali koncertowej Radia Wrocław.

Cierpliwe fanki czekały po koncercie na swojego idola przed bramą. Gdy wyjeżdżał nasz redakcyjny kolega, dziewczyny wpadły w szał:



A tu drugi filmik, na którym widać wyjeżdżającego członka Kelly Family:


Poniżej jeden z hitów Kelly Family:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ajka
2013-07-31 19:30:39
z adresu IP: (83.243.xxx.xxx)
Ocena: 0
Haha, nawet poznaję niektóre! Żenada!
~kelly
2013-07-31 15:37:38
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Paddy był super...dlaczego redaktor Radia Wrocław nie wszedł na koncert i na ten temat nie zrobił reportażu, zdjęć itp...myśle,że buty by mu spadły z wrażenia jak fajnie Kelly grają.a nie wynaleźli jakieś filmiki i naciągany artykuł napisali wogle nie na temat na...nie postaraliście się drodzy dziennikarze Radia Wrocław...
~Hahaha
2013-07-29 22:11:24
z adresu IP: (89.69.xxx.xxx)
Ocena: 0
Właśnie ubierają się w szpileczki, sukieniusie i rżną panny bogaczki-wielkie damy. A jak przychodzi co do czego to słoma spod butów wystaje!!! Wieśniary i tyle hehe
~::)
2013-07-29 21:38:05
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 1
To trwało chyba z 5 sekund...a relacje dajecie takie,,jakby co najmniej każdą z was przeleciał O__o
~olaboga
2013-07-29 21:36:32
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba wam się czas zatrzymał jakieś 20 lat temu O__o
~olaboga
2013-07-29 21:33:55
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 1
O Fak.....co to za laska popierdzielała na obcasach ?
~Patka
2013-07-29 21:28:23
z adresu IP: (89.69.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ja pierdykam ale obciach :/ stare baby a taką szopkę odwalają ehhh
~Komentarz został usunięty
2013-07-29 20:34:19
z adresu IP: (89.79.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~@Padka
2013-07-29 18:01:29
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale jak było? Napisz, bo na filmach widać, że grupa dziewczyn wchodzi na teren, który zdaje się jest zamknięty dla osób postronnych, na co wskazuje strzeżona brama. Widać też, że dwie dziewczyny trzymają bramę, żeby się nie zamknęła. Za to nie widać, by Was jakieś auto chciało rozjechać i trzeba było uciekać przed oponami...
~Padka
2013-07-29 17:25:54
z adresu IP: (79.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
chce mi sie śmiać jak to oglądam,bo było zupełnie inaczej.....ale niech im będzie,niech mają frajde-my wiemy swoje:)pozdrawiam wszystkie spod bramy hehe
~ka wu
2013-07-29 16:08:12
z adresu IP: (192.166.xxx.xxx)
Ocena: 1
zadnej obsesji nie było :) Trzeba było szybko działac zeby auto po nózkach nie przejechało :D Fajne ,ale nie zupełnie potrzebne tu!
~Asia
2013-07-29 15:30:04
z adresu IP: (194.78.xxx.xxx)
Ocena: 0
redaktor widać nie miał ciekawszych tematów do napisania, pewnie weny zabrakło...
~pffff
2013-07-29 13:57:49
z adresu IP: (46.112.xxx.xxx)
Ocena: 1
bez sensu ten filmik
~ona31
2013-07-29 13:52:10
z adresu IP: (95.49.xxx.xxx)
Ocena: 0
A że sie tak zapytam, gdzie ten szał? Bo ja go nie widze..?
~oburzona
2013-07-29 13:51:33
z adresu IP: (79.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
chyba przesadzacie troche...to nie był zaden szał....może ze 2,3 mialy obsesje co widać na filmiku...czekaly na swego supermana hahahahahaha....reszta spokojnie czekala...to chyba normalne,ze chce się zobaczyć swojego idola...wogóle czemu ma slużyć ten filmik to nie wiem...