Dziura nadal nie ma nowego właściciela

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2013-07-31 10:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Google Maps

Kolejna próba sprzedaży i kolejne niepowodzenie.

Władzom Wrocławia nie udało się sprzedać terenu przy stadionie na Maślicach.

Chodzi o wielką dziurę przy alei Śląska, którą wyceniono na 68 mln zł. Dziś miało dojść do otwarcia ofert na działkę, ale nie było czego otwierać.

Magistrat jeszcze w tym roku może spróbować sprzedać teren, ale nie wiadomo jeszcze, czy tak się stanie. Na razie rzeczoznawca ponownie przeprowadzi wycenę działki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~TAURUS
2013-08-01 08:15:01
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 1
"Dziura" jest warta tyle ile ktoś za nią zapłaci. Skąd ta wycena.
~Andrzej
2013-08-01 07:21:16
z adresu IP: (46.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak nie było czego optwierać?? Gęby ze zdziwienia!!!
~Andrzej
2013-08-01 07:17:36
z adresu IP: (46.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cena jest tak wysoka, bo dwa lata wstecz Jego Ekselencja Car Wrocławia Słońce Ratusza postawił tam nogę. Do dzisiaj jest jej slad a mieszkńcy odczuwają to do dziś!!
~widzący
2013-07-31 20:45:34
z adresu IP: (109.243.xxx.xxx)
Ocena: 0
kogo obchodzi ta dziura i ten obs,,,ny stadion
~adela
2013-07-31 14:07:37
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
bo chodzi o to żeby za taka cene nikt nie chciał i trzeba doprowadzić do tego, żeby "ktoś" kupił to za grosze. W taki sposób sprzedaje się "zaprzyjaźnionym".
~xxx
2013-07-31 12:33:59
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
a dlaczego miasto nie chce zainwestować w tym miejscu ? zamiast sprzedać zbudować - skoro to takie atrakcyjne
~haha
2013-07-31 11:18:22
z adresu IP: (213.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
Rozdający majątek Wrocławia Geniusz-Dudi coś wymyśli, nic się martwcie. Zapewne do tego dopłacimy, bo Solorzowi rosną odsetki od zainwestowanego kapitału w wykopanie dziury, a magistrat przejął te zobowiązania. Najgorzej na tym wyszli Krzywdowie.
~goryl
2013-07-31 11:07:18
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 2
Cena jest tak genialna, może tam pod ziemią są jakieś złoża?
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.