Horror w centrum miasta (Zobacz)

Przemek Gałecki | Utworzono: 2013-08-10 08:13 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

- Balkony zostały zabezpieczone, ale zagrożenie pozostaje - alarmują mieszkańcy kamienic przy Nowym Targu. Problem trwa od września, gdy jedna z betonowych płyt spadła na chodnik.

Wtedy zarządcy kamienic zdemontowali balkonowe fronty, lecz zdaniem mieszkańców prowizoryczne zabezpieczenie to za mało:



Marek Adamowicz, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, mówi Radiu Wrocław, że zagrożenie nie jest aż tak duże, ale największym problemem jest zła współpraca z właścicielami kamienic.



W ciągu najbliższych tygodni nadzór budowlany nakaże wszystkim wspólnotom remont feralnych budynków.

Kliknij na zdjęcie, by przejść do galerii

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ariel
2013-08-12 10:08:13
z adresu IP: (89.77.xxx.xxx)
Ocena: 0
faktycznie już dawno powinien ktoś zająć się tym syfem...tragedia!!!
~eeeh
2013-08-12 08:33:29
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zdelegalizować te budynki, mieszkańców...właściciela...wszystko zdelegalizować!
~Wyburzyć to PRLowskie
2013-08-10 14:12:15
z adresu IP: (193.59.xxx.xxx)
Ocena: 0
dziwadło... albo nie samo się zawali.
~Gali
2013-08-10 13:29:54
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie rozumiem komentarzy typu dlaczego na stadion jest a na remont jest. Gdzie konserwator. Halo przeczytajcie ze problem jest z właścicielem kamienicy. Wy pewnie tez jesteś właścicielem czegoś tam i nikt wam nie będzie sponsorowal remontu, napraw. To jest wasze i to wy o to dbacie w jakim to jest stanie.
~buli
2013-08-10 11:07:51
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
faktycznie - wstyd!!! Rynek to niby salon, a zaraz za salonem kloaka i ruiny. I niech nikt mi nie mówi, że nie ma pieniędzy i nic nie można z tym zrobić - miliard na stadion jakoś jest....
~Mieszkanka
2013-08-10 11:03:35
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jest jeszcze wiele takich miejsc we Wroclawiu...europejskiej stolicy kultury!!! Wstyd.
~nespor
2013-08-10 10:04:44
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
w centrum miasta takie gówno... tragedia. Ciekawe, gdzie jest konserwator miejski ;)