Naturalnie (że) zdrowe!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-09-10 10:55 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Naturalnie (że) zdrowe! -

Już 14 września w Hotelu Maria o godz. 10.00, odbędzie się inspirujące spotkanie konferencyjne dla kobiet w każdym wieku. Będzie o profilaktyce zdrowia, nowościach medycznych i kobiecym samopoczuciu.

Akademia to także okazja do spotkania się z gościem specjalnym - Agnieszką Perepeczko, legendarną żona Janosika, aktorką, a także pisarką. Agnieszka opowie o swojej książce „10 lat w 10 dni”, w której to dzieli się swoimi doświadczeniami na temat dobrej formy.

Nietuzinkowym zapowiada się prelekcja o pszczołach. O tym, dlaczego pszczoły powinniśmy traktować z szacunkiem i jakie właściwości zdrowotne są przypisywane miodom, opowie fachowiec  pszczelarstwa, Kazimierz Czechowski, Prezes Powiatowego Koła Pszczelarzy w Wałbrzychu. Będzie także słodka degustacja i... pokaz pszczół!

Frapujący wykład o tym czy współczesna stomatologia gwarantuje piękny uśmiech na lata opowiedzą lekarki stomatologii z wałbrzyskiej klinki A2 Clinic: Anna Krawczyk - Jagmin oraz Anna Kosińska. Ponadto pogadankę o faktycznym wpływie ruchu na nasze samopoczucie i kobiece dolegliwości, przygotował znawca tematu i pasjonat sportu, którego także można spotkać wśród kadry specjalistów A2 Clinic - Marcin Jagmin, fizjoterapeuta.

Po raz kolejny nasze działania wspiera Grupa Pol – Motors w tym salon samochodowy Ford z ulicy de Gaulle’a w Wałbrzychu, który zaprezentuje nam kobiecą kolekcję aut. O profilaktyce przeciwko nowotworom, nigdy za wiele. Wiedza w tym zakresie może uratować życie wielu kobietom. Z taką misją w akademię zaangażowała się firma Euromedic Polska. Będzie także w słowach kilku o problemie wstydliwym, jednak wartym uwagi. Dr Grażyna Guz, wykładowca na Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, wprowadzi nas w meandry tej częstej wśród pań dolegliwości.

Z kolei Sanatoria Dolnośląskie zaproszą nas do  niedalekich miejsc, na niezwykłe zabiegi. Warto też pamiętać, że Akademia (już piąta w Wałbrzychu!) to świetna okazja do spotkania ze starymi znajomymi oraz poznania nowych, zainspirowanych kobiet, a także panów, których i tym razem nie zabraknie, choćby w roli wykładowców. Zapraszamy także na stoiska ze zdrowa kawą, miodem i kosmetykami oraz na wiele innych atrakcji. Po szczegóły zapraszamy na portal: www.kobiecanki.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.