Żebyś biegał na cały ROcK!

| Utworzono: 2013-09-21 09:20 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W sobotnich spotkaniach ze sportem w Radiu Wrocław, tuż po 17, będziemy informować o naszych akcjach biegowych, o największych wydarzeniach związanych z dyscypliną w regionie.

Gośćmi będą osoby, które na co dzień biegają, są pasjonatami tej formy ruchu, a także eksperci, którzy, czy to początkującym, czy już zaawansowanym biegaczom, będą doradzać.

Moda na bieganie jest, my chcemy by Wrocław i region stał się najbardziej "biegającym" miejscem w kraju. Nie dokonamy tego bez wsparcia naszych słuchaczy. Liczymy na Waszą pomoc. "Żebyś biegał na cały ROcK!"

Już jutro zapraszamy do Parku Zachodniego we Wrocławiu, gdzie odbędzie się trzeci bieg Radia Wrocław z cyklu "Żebyś biegał na cały ROcK!". Do pokonania czekać będzie trasa o długo?ci 5715 metrów. Główny bieg wystartuje o godz. 15:00, natomiast o godz. 16:00 zostanie zorganizowany Bieg Krasnala - dla najmłodszych uczestników.

Zapisy możliwe są poprzez stronę internetową, lub jutro w dniu biegu od godziny 12. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy oraz medal Radia Wrocław.

Szutrowe podłoże ścieżki biegowej w Parku Zachodnim idealnie nadaje się do biegania zarówno rekreacyjnego jak i profesjonalnego. Dodatkowym atutem są wysokie drzewa na całej długości trasy, chroniące przed słońcem i silnym wiatrem, a także oznakowanie każdego kilometra i kierunku biegu, co ułatwia orientację w terenie oraz umożliwia mierzenie tempa biegu.

Posłuchaj rozmowy z Jackiem Jackowiakiem, prezesem Stowarzyszenia Pro-Run, które organizuje z nami akcję cyklu biegów "Żebyś biegał na cały ROcK".

Jutro odbędzie się trzeci z czterech biegów "Żebyś biegał na cały ROcK". W całym cyklu biegów prowadzona jest klasyfikacja Grand Prix.

06.04.2013 – etap 1 – wiosna
15.06.2013 – etap 2 – lato
22.09.2013 – etap 3 – jesień
07.12.2013 – etap 4 – zima

Zobacz również:

Radiowa Akademia Triathlonu

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.