Dolnośląski kalendarz biegowy

Michał Hamburger | Utworzono: 2013-10-15 09:49 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

godz. 9.00 tradycyjnie przy Jazie Opatowickim we Wrocławiu spotkają się członkowie stowarzyszenia Parkrun.

Przed nimi do pokonania dystans 5 kilometrów. Próba dla zawodowców i dla amatorów. Czas biegu będzie mierzony każdemu indywidualnie. Udział w zmaganiach jest bezpłatny - jedynym warunkiem jest rejestracja na stronie stowarzyszania www.parkrun.pl.

Tego samego dnia (19 października) o godz. 9.30 za tydzień we Wrocławiu na stadionie lekkoatletycznym AWF przy Paderewskiego, rozpocznie się 6. Test Coopera. W poprzednich edycjach swoje możliwości sprawdziło łącznie ponad 1700 osób. Test polega na 12-minutowym ciągłym biegu. Udział w próbie jest bezpłatny. Zapisy na miejscu. Dla 100 pierwszych osób przygotowano pamiątkowe koszulki. Biegi testowe będą puszczane co pół godziny.

godzinie 11.00 rozpocznie się zaś na oławskim Rynku I Dolnośląski Bieg po zdrowie dla chorych na raka. Wystartować może każdy. Dystans do pokonania to 10 kilometrów. Zapisy poprzez stronę internetową miasta Oławy, albo na miejscu. W dniu zawodów koszt udziału w biegu to 25 złotych.

W samo południe we Wrocławiu na obszarze osiedla Malownicze przy ulicy Władysława Czaplińskiego odbędzie się bieg na 10 km Outspider-Cross Run. Będzie to próba terenowa. Udział w zmaganiach kosztuje 30 złotych. Zapisy możliwe tuż przed biegiem. Biuro zawodów będzie ustawione przy ulicy Czaplińskiego.

Jeżeli planują Państwo w najbliższym czasie organizację zawodów biegowych, czy eventów związanych z dyscypliną - prosimy o przesyłanie informacji na adres sport@prw.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama