I FESTIWAL PIEŚNIARZE NIEPOKORNI

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-17 15:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Podczas festiwalu wystąpią znani i cenieni artyści, pieśniarze, bardowie i zespoły z kręgu ogólnopojętej poezji śpiewanej, Podczas festiwalu w Młodzieżowym Domu Kultury we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja, zostanie zorganizowany konkurs dla młodych adeptów sztuki.

Po przesłuchaniach w sali widowiskowej CK Agora od godz. 18:00 rozpocznie się koncert zaproszonych artystów: Romana Kołakowskiego, Projekt Volodia, Andrzeja Kołakowskiego oraz Jacka Kowalskiego. W przerwie wystąpią laureaci konkursu.

Wydarzenie ma być konfrontacją pomiędzy twórczością uznanych, popularnych poetów, a poetami niespopularyzowanymi, których dokonania twórcze nie zostały docenione lub były celowo ignorowane przez wydawnictwa i krytyków.

Festiwal skierowany jest do rzeszy miłośników piosenki poetyckiej w szeroko rozumianym tego typu pojęciu, młodych ludzi, studentów, miłośników piosenki niekomercyjnej, o głębokiej warstwie słownej, która nie bazuje tylko na dotychczasowej, często powtarzanej przez wykonawców twórczości popularnych poetów.

26.10.2013, godz. 18:00
Wrocław CK Agora

Wykonawcy:
Roman Kołakowski, Projekt Volodia, Andrzej Kołakowski, Jacek Kowalski

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama