Napad na bank w centrum Wałbrzycha

Michał Wyszowski | Utworzono: 2013-10-23 13:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. prw.pl

Udało im się uciec, w pościg za samochodem jadącym w kierunku Kłodzka ruszył radiowóz. Sprawcy po kilkunastu kilometrach skręcili do Głuszycy.

W okolicach Osówki porzucili samochód, obezwładnili jednego z pracowników i zeszli do poniemieckich podziemi. Na miejscu szybko pojawili się policjanci z długą bronią.

Przestępcy nie chcieli negocjować.



Strzały były fikcyjne, jednak akcja jak podkreślają policjanci całkiem prawdopodobna. Ćwiczenia na terenie Wałbrzycha i Głuszycy jeszcze trwają.

Bierze w nich udział kilkudziesięciu policjantów.

Kliknij na zdjęcie, by przejść do galerii

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~xczczczcz
2013-10-24 21:52:42
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
juz widze jak zlodzieje uciekaja do poniemieckich podziemi chyba by musieli byc chorzy na łeb
~Ormowiec
2013-10-24 18:13:13
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 0
myślę że naprawdę policja nie złapałaby tego przestępcy, jest słaba
~barni
2013-10-24 11:12:25
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 0
przepraszam za zbyt brutalny komentarz, ale potrzebujecie tego kopa w dupe, bo dalej będziecie się szmacić.
~barni
2013-10-24 11:08:50
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 0
szanowałem zawsze radio wrocław za rzetelność, ale tym tytułem pokazaliście, że za kliknięcia dajecie dupy i robicie lody. smutne. PRW stało się ścierwem.
~do-tia
2013-10-24 07:48:24
z adresu IP: (194.251.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeszcze tego brakuje, żeby na ćwiczeniach nie udało się złapać podstawionych, udawanych przestępców
~bartq
2013-10-23 16:32:20
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
też zwiększyłem czytelność niestety takie działania odbiją się prędzej czy później na samym Radio Wrocław bo samo radio uważam za niezłe ale Wasz portal mocno pracuje żeby to zmienić!
~Trzeba pokazać pospólstwu
2013-10-23 14:18:19
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
..., że polska policja coś robi :D
~-tia
2013-10-23 14:17:58
z adresu IP: (46.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
a rzeczywistość jest taka, że po roku upubliczniają zdjęcia ściganych sprawców, bo nie mogą znaleźć. Ćwiczenia są spoko. Ale zawsze się kończą sukcesem, czemu w rzeczywistości tak niema??
~czytelnik
2013-10-23 14:12:01
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
zwiększyłem swoją czytelność:-)
~aaa
2013-10-23 13:57:48
z adresu IP: (79.188.xxx.xxx)
Ocena: 0
wkurzające są te wasze nagłówki, po co straszycie ludzi? żeby czytelność sobie zwiększyć?