Olimpijska Szóstka

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-24 14:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Tym razem długodystansowcy mają do pokonania trasę liczącą ok. 6,1 km na terenie Stadionu Olimpijskiego. Bieg rozpoczyna się o godz. 11.00. Start i meta znajdują się na Stadionie Olimpijskim (al. Kąpielowa).

- Dla sympatyków biegania przygotowaliśmy nową i szybszą trasę. Ci, którzy dobiegną do mety otrzymają pakiet biegowy. Dużą atrakcją będzie konkurs z cennymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów – mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka OMW.

Zapisy do biegu przyjmowane są tylko drogą elektroniczną na stronie www.datasport.pl. Weryfikacja i wydawanie numerów startowych w dniu imprezy w godz. 9.30-10.45 w biurze zawodów (budynek hali wielofunkcyjnej AWF, wejście od strony ul. A. Mickiewicza).

Podczas całej imprezy czynne będą stoiska firm promujących zdrowy styl życia oraz zdrową żywność. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Organizatorem Olimpijskiej Szóstki jest Stowarzyszenie „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia”. W gronie sponsorów wydarzenia są: Tryumf, Mineral Zdrój, Sklep dla Biegaczy Athletics Forever, Ambasada Sportu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama