One Love Sound Fest 2013

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-11-08 17:37 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

One Love Sound Fest świętuje swoje dziesięciolecie. Dzięki wspaniałym artystom i publiczności przerodził się w jeden z największych halowych festiwali muzyki reggae na kontynencie. W tym roku po raz kolejny odbędzie się on w modernistycznych wnętrzach Hali Stulecia.

Obiekt, jak pokazały nam poprzednie edycje, jest w stanie pomieścić tysiące fanów muzyki Reaggae. Niezwykły profil artystyczny One Love Sound Fest Przełamuje panujące schematy i tworzy niespotykany na innych festiwalach klimat porównywalny z tym, który panuje na Jamajce – gdzie leży źródło tej niezwykłej muzyki.

Tradycyjnie już, na tegoroczny festiwal zaproszono wielu świetnych zagranicznych wykonawców. Podczas One Love Sound Fest wystąpią gwiazdy: Gentleman & The Evolution na pierwszym w Polsce koncercie promującym nową płytę New Day Dawn, soundsystem Mighty Crown grający w Japoni koncerty dla 50.000 fanów, król dancehallu Beenie Man z Jamajki, klejnot wspaniałej francuskiej sceny muzycznej Raggasonic, który zagra pierwszy w swojej karierze koncert w Polsce a także Polscy artyści: Maleo Reggae Rockers, Ras Luta, Bas Tajpan czy Splendid Sound. Reprezentują oni najświeższe, najbardziej ambitne i zarazem ekscytujące projekty z całego świata. Usłyszymy rytmy reggae, dub, ragga, roots, danchall, world music, a także dźwięki cyfrowych eksperymentów.

23 listopada każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku na One Love zagrają:
Gentleman & The Evolution (Niemcy)
Misty in Roots (Wielka Brytania)
Beenie Man (Jamajka)
Raggasonic (Francja)
Congo Natty & Tenor Fly (Wielka Brytania)
Mighty Crown (Japonia)
Equiknoxx & Masicka (Jamajka)
The Heatwave (Wielka Brytania)
Maleo Reggae Rockers (Polska)
Ras Luta (Polska)
Tabu (Polska)
Bas Tajpan (Polska)
Dancehall Mask-Rah (Polska)
Splendid Sound (Polska)

Co więcej znamy już rozpiskę godzinową występów. Otwarcie bram Hali Stulecia nastąpi o godzinie 16.00. O tej godzinie na scenie soundsystemowej pojawi się grupa Splendid Sound, a już czterdzieści minut później na scenie głównej usłyszymy zespół Tabu.

Before Party!

Już dzień wcześniej 22 listopada, zapraszamy na oficjalne Before Party do Klubu Alibi znajdującego się we Wrocławiu przy ulicy Grunwaldzkiej 67.

Specjalnie dla Was zagrają: Andy Scholes (2 Kings, UK) & Robbo Dread (Scientist Sound, UK) feat. King Lover (JAM) oraz Splendid Sound (PL). Wstęp z biletem festiwalowym jest bezpłatny.

Miejsce: Klub Alibi, Wrocław, ul. Grunwaldzka 67
Start: godz. 20.00
Bilety: wstęp z biletem One Love Sound Fest 2013 bezpłatny! Pozostali: 10zł

Scena Soundsystemowa zmiana miejsca!

Tak jak zapowiadaliśmy w tym roku scena soundsystemowa będzie usytuowana w nowym miejscu! "Salę Cesarską" - tą gdzie scena znajdowała się w poprzednich latach było bardzo ciężko nagłośnić. Przeznaczyliśmy ją więc do innego celu. Będą odbywały się w niej projekcje filmowe, ale o tym poinformujemy później.

W tym roku scena będzie znajdowała się w "Sali Wielofunkcyjnej" należącej do kompleksu Hali Stulecia. Miejsce to jest przystosowane do organizacji koncertów i eventów - ma dobrą akustykę i ponad 700 metrów kwadratowych powierzchni!

Sala Wielofunkcyjna znajduje się w budynku za namiotem piwnym i trzeba będzie do niej przejść przez teren zewnętrzny specjalnym korytarzem.

Mamy nadzieję, że zmiana miejsca będzie na tyle dobra, że w przyszłości również tam będziemy budować scenę soundsytemową.

Przypominamy, że w tym roku na scenie soundsystemowej zagrają:
- Congo Natty & Tenor Fly (Wielka Brytania)
- Mighty Crown (Japonia)
- Equiknoxx & Masicka (Jamajka)
- The Heatwave (Wielka Brytania)
- Bas Tajpan (Polska)
- Dancehall Masak-Rah (Polska)
- Splendid Sound (Polska)

Bilety można zakupić przez stronę internetową www.onelove.pl oraz w sieci sprzedaży  Eventim, Ticketpro i Ticketportal (wykaz punktów sprzedaży znajdziecie na stronie internetowej www.onelove.pl w zakładce bilety). Dla wygody uczestników w tym roku bilety można kupić na kilka sposobów:

- Na stronie www.onelove.pl w zakładce bilety zakupicie bilety które przysłane zostaną pocztą.
- Tradycyjnie można także nabyć papierowe bilety w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn.
Więcej informacji znajdziecie na:
www.onelove.pl
www.facebook.com/one.love.wroclaw


Ceny biletów na One Love Sound Fest 2013:

5.08 do 31.08.2013 - 70 zł
01.09 do 30.09.2013 - 80 zł
01.10 do 31.10.2013 - 90 zł
01.11 do 22.11.2013 - 100 zł
w dniu Festiwalu 23.11.2013 - 120 zł

Bilety Golden VIP Ticket*:

Promocyjna cena do 30.09.2013 - 130 zł
01.10 do 31.10.2013 - 140 zł
01.11 do 22.11.2013 - 150 zł
w dniu Festiwalu 23.11.2013 - 170 zł

*Golden VIP Ticket – to limitowana seria biletów, które upoważniają do wstępu do strefy Golden VIP Ticket z lożą umiejscowioną na balkonie widokowym z widokiem na scenę główną. Ponadto Golden Vip Ticket gwarantuje każdemu posiadaczowi: opaskę identyfikacyjną na strefę VIP, 3 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje), kupon na napój energetyczny oraz smycz One Love Sound Fest.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama