Boguszów: Ratuszowa do likwidacji

Michał Wyszowski | Utworzono: 2013-11-10 15:58 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Burmistrz Boguszowa - Gorc chce zamknąć restaurację Ratuszową, która działa na najwyżej położonym rynku w Polsce.

Właściciele już dostali wypowiedzenie. Władzy nie podoba się profil działalności lokalu, przede wszystkim to, że z ratusza wychodzą osoby pod wpływem alkoholu.

Zbigniew Kubiszyn z Ratuszowej podkreśla, że dbają o porządek, a decyzja burmistrza dla nich i dla załogi oznacza bezrobocie.

Przeciwko zamknięciu restauracji protestuje część mieszkańców Boguszowa. Apel na jednym z portali społecznościowych poparło prawie pięćset osób.

Obrońcy nie wykluczają nawet organizacji pikiety przed ratuszem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kruczek
2013-11-12 16:28:54
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
kuźnice zamknij a od ratusza sie odp......
~Stały bywalec
2013-11-11 20:22:44
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: 0
Waldek lepiej powiedz ile ci właściciel Rodaru posmarował ?
~ABC
2013-11-11 15:31:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Świetne miejsce dla każdego turysty, który chce tanio i dobrze zjeść.Jedzenie-palce lizać!!! Miła obsługa i atmosfera a do tego "kawałek" historii.Polecam burmistrzowi inne miejsce ,na pewno coś znajdzie-to niech zostawi w spokoju
~skw
2013-11-11 15:24:55
z adresu IP: (82.132.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niech burmistrz pomysli aby promowac i rozwijac sport w tym miasteczku dla mlodziezy to w przyszlosci nie bedzie miał problemu z pijakami a ratuszowa niech zostawi w spokoju.
~Dżoni
2013-11-11 15:10:21
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przyłączcie się do protestu! fb: Ratuszowa MUSI Zostac
~xyz
2013-11-11 13:33:44
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Burmistrz wbija sobie noz w plecy.
~Ulka
2013-11-11 13:25:20
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 0
Burmistrz wymyśla głupie powody bo chce tam zrobić salę konferencyjną !! fajna duża odremontowana sala. w Ratuszu za mało im miejsca i musiałby przerabiać, remontować a tu podane na tacy !! Nie dajmy się !! Pokażmy mu swój sprzeciw !!
~wroclawianin
2013-11-11 09:18:26
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
ten burmistrz to dureń, czy jakiś inny odmieniec ? pogonić trutnia do lasu i tyle, a ratuszową zostawić w spokoju
~TAURUS
2013-11-10 17:26:58
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 0
A jacy mają wychodzić, rozmodleni?