Apeiron na scenie Cube

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-11-14 13:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Apeiron na scenie Cube -

Spektakularne, porywające show. Taneczno – akrobatyczna interpretacja czterech żywiołów. Scena CUBE, ul. Legnicka 65, teren dawnej zajezdni tramwajowej, wejście od Wejherowskiej.

CUBE - Nowe miejsce we Wrocławiu, jedyne o charakterze teatralno-restauracyjnym, które zaprasza do obejrzenia najlepszych widowisk tanecznych, akrobatycznych, koncertów, kabaretów, przy wykwintnej kolacji. Po prostu CUBE. Już w najbliższy  piątek, sobotę  o godzinie 19 .00 zapraszamy na widowisko Apeiron w reżyserii Roberta Wrzoska.

Spektakularne, porywające show. Taneczno – akrobatyczna interpretacja czterech żywiołów. W niedzielę zapraszamy rodziny z dziećmi na godzinę 16.00, również na spektakl Apeiron. Bilety w kasie Cube ul. Legnicka 65, wejście od wejherowskiej, informacje: www.flycube.pl lub www.the-cube.pl.

Spektakl otwierający działalność CUBE to remake pierwszego autorskiego spektaklu Grupy Akrobatycznej FLYCUBE. APEIRON – antyczne źródło ruchu i przemian.

Jesteśmy częścią przyrody, przez nią stworzeni, w niej funkcjonujemy. Uzależnienie od sił natury jest niepodważalne. Żywioły mają wpływ na każdą minutę naszego życia. Z jednej strony orzeźwiający łyk źródlanej wody, z drugiej niosąca śmierć powódź. Ogień, który daje ciepło, ale także trawi domostwa i lasy. Powietrze, którym oddychamy, świeże i rześkie, a także tornado, pochłaniające wszystko na swojej drodze. Ziemia, która rodzi, żywi, ale jest też miejscem pochówku.  Żywioły pasjonują artystów od wieków.

Spektakl w wykonaniu m.in. Grupy FLYCUBE!
Informacje o biletach www.flycube.pl  lub www.the-cube.pl oraz pod numerem telefonu 516 176 140. Bilety w kasie Cube ul. Legnicka 65, wejście od Wejherowskiej

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.