Mikołajki w Koronie

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-12-02 17:53 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Tym razem zabawa odbędzie się pod hasłem „Mikołajki w Koronie” i będzie miała charakter interaktywnego spektaklu dla dzieci. Najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji - wspólne gry i zabawy oraz oczywiście upominki!

Wydarzenie z pewnością spodoba się zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Tego popołudnia w Centrum Korona będzie można usłyszeć legendy i poznać wiele ciekawostek o świętym Mikołaju oraz jego pomocnikach. W programie przewidziane są rozmaite wspólne zabawy m.in. rysowanie laurek, tworzenie długiego łańcucha choinkowego, czy mikołajkowy quiz. Wyzwaniem dla dzieci będzie też wspólne pisanie najdłuższego listu do Mikołaja! Wszystkie te atrakcje będą stanowiły część interaktywnego, teatralnego spektaklu, w którym udział razem z aktorami wezmą mali widzowie.

Ponadto renifer i elf nauczą dzieci specjalnych piosenek i układów tanecznych. Wszystko po to, żeby przywołać brodatego świętego w czerwonym płaszczu. Gdy tylko Mikołaj przybędzie do Centrum Korona wszyscy chętni będą mogli mu zdradzić, czy byli grzeczni w tym roku, a także zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie.To zresztą tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Już tradycyjnie podczas wydarzenia odbędzie się również szereg plastycznych zabaw, quziów i konkursów przygotowanych przez animatorów z księgarni dziecięcej Pociąg do bajeczki oraz zespół portalu CzasDzieci.pl.

Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowany dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w Centrum Korona.Godziny dla Rodziny pod hasłem „Mikołajki w Koronie” odbędą się w sobotę, 7 grudnia 2013 r., przy wejściu Piastowskim w Centrum Korona we Wrocławiu, w godzinach 12:00-15:00.
2014 choinek do rozdania!

7 grudnia rusza także akcja rozdawania choinek w Centrum Korona, które z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i nowego roku 2014 przygotowało 2014 darmowych choinek dla swoich klientów. Drzewka będzie można odbierać od 7 do 24 grudnia. Więcej informacji na: www.centrum-korona.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama