Przegrana CCC w Eurolidze

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-02-19 20:10 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Drużyna CCC zakończyła rozgrywki z dorobkiem 4 zwycięstw. Mistrzynie Polski nadal nie mogą być pewne wyjścia z grupy. Będzie to zależało od wyników ostatniej kolejki, w której CCC pauzuje.

Polkowiczanki fatalnie rozpoczęły ten mecz i po dziewięćdziesięciu sekundach przegrywały już 0:7. Popełniały seryjnie proste błędy i nie potrafiły oddać rzutu. Turczynki grały szybko i dochodziły do pozycji rzutowych. Po pierwszej kwarcie drużyna CCC przegrywała 13:19.

Na początku drugiej kwarty po trafieniu Teji Oblak mistrzynie Polski przegrywały już tylko 17:19. Niestety zespół CCC znów zaczął mieć problemy zarówno w obronie jak i w ataku i przewaga Galatasaray systematycznie rosła.

W trzeciej i czwartej kwarcie nie było już większych emocji. Zespół Galatasaray kontrolował wydarzenia na parkiecie i zasłużenie wygrał to spotkanie.

CCC Polkowice - Galatasaray Stambuł 45:70 (13:19, 9:16, 11:20, 12:15)

Punkty:

CCC Polkowice: Walerija Musina 16, Magdalena Leciejewska 7, Agnieszka Majewska 6, Teja Oblak 6, Janel McCarville 5, Jelena Skerovic 5, Agata Szczepanik 0, Magdalena Skorek 0, Paulina Misiek 0.

Galatasaray Stambuł: Kelsey Bone 15, Shavonte Zellous 14, Sancho Lyttle 12, Isil Alben 10, Alba Torrens 7, Sebnem Kimyacioglu 7, Nevriye Yilmaz 3, Yasmen Saylar 2, Bahar Caglar 0, Esra Sencebe 0.