Przyszła zima: Utrudnienia na dolnośląskich drogach

Radio Wrocław | Utworzono: 2009-12-17 10:11 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Wrocław, ul. Legnicka, godz. 17.00 (Fot. Katarzyna Górowicz)

Rano zablokowany był lewy pas autostrady A4 w stronę Opola w gminie Żórawina, na 164 kilometrze. Usuwanie cysterny, która uderzyła w balustradę trwałą kilka godzin.

Jeden pas zablokowany był na autostradzie A18 w kierunku Wrocławia, za zjazdem na Bolesławiec. Korek zaczynał się już w Krzywej.

Utrudnienia na trasie Wąwolnica-Strzelin 15 ciężarówek utknęło na kolejnym oblodzonym wniesieniu. W stronę Ząbkowic Śląskich lepiej jechać ze Strzelina drogą 39 do Łagiewnik i następnie droga nr 8 w kierunku Ząbkowic Śląskich.

Na trasie 395 Wrocław-Strzelin. Pomiędzy miejscowościami Biały Kościół i Kazanów ciężarówki nie zdołały podjechać pod oblodzone wzniesienie.

Wypadek dwóch samochodów osobowych na krajowej piątce, pięć kilometrów za Strzegomiem. Trasa w stronę Kostomłotów jest zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo.

Opolski odcinek autostrady A4 w kierunku Wrocławia odblokowano dopiero przed 12.00. Po godz. 7.00 z niewiadomych przyczyn przewróciła się tam ciężarówka z węglem. W wypadku zginął kierowca. Z wywróconej ciężarówki na jezdnię wysypał się ładunek.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama