Michał Dembler przeciwnikiem Bartnika na FEN 2

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-02-24 13:59 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Utytułowany kickboxer zmierzy się w walce na zasadach MMA z legendą polskiego boksu, medalistą olimpijskim Wojciechem Bartnikiem z Oleśnicy. Obaj zamierzają pokazać się polskim kibicom na nowym polu jakim są Mieszane Sztuki Walki. Michał Dembler jest jednym z weteranów polskiego Kickboxingu i polskich Sztuk Walki. 42-letni zawodnik od dawna planował występ w MMA a nawet planował pojedynek z Józefem Warchołem. Niestety z powodów organizacyjnych ten pojedynek nie doszedł do skutku, a debiut Michała Demblera ku radości dolnośląskich kibiców nastąpi we Wrocławiu.

Dembler reprezentuje klub MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie. Wojciech Bartnik zdobył brązowy medal w 1992 roku w Barcelonie i od tego czasu, żadnemu polskiemu zawodnikowi nie udała się ta sztuka. W 1996 roku wywalczył też brąz na ME, walcząc w kategorii ciężkiej. Leworęczny fighter z Oleśnicy zwyciężał też w turnieju im. Feliksa Stamma i trzykrotnie brał udział w Igrzyskach Olimpijskich. Potem przeszedł na zawodowstwo. Ostatni raz na ringu jako zawodowiec wystąpił w 2010 roku przedłużając serię zwycięstw do 15 z rzędu od czasu porażki z Albertem Sosnowskim w 2007 roku. Pokonał wówczas w Berlinie, o 11 lat młodszego niemieckiego zawodnika, Marcela Erlera.

Teraz jego debiut w MMA jest najbardziej oczekiwanym występem polskiego boksera w tej formule.

Bilety są do nabycia w sieci TicketPro i to zarówno na stronie internetowej ticketpro.pl jak też sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet.

Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w linku: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/dolnoslaskie/index.html

Szczegółowe informacje o programie, karcie walk i dodatkowych atrakcjach znajdują się na naszej stronie www.fen-mma.com, a także na naszym fanpage na Facebooku. Polecamy odwiedzenie naszej strony i zapraszamy na Stadion Wrocław w dniu 8. marca.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama