Ćwierćfinał Kubota w Acapulco

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-02-25 10:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Łukasz Kubot i grający z nim Robert Lindstedt swój pierwszy mecz w rywalizacji deblowej wygrali walkowerem. Rywalami Polaka i Szweda mieli być Austriak Juergen Melzer i Bułgar Grigor Dimitrow. Pech dosięgnął jednak tego pierwszego. Tuż przed wyjściem na kort Melzer zgłosił, że nabawił się urazu i nie będzie w stanie rywalizować.

Kubot i Lindstedt w Acapulco rozstawieni są z numerem pierwszym. Triumfatorzy wielkoszlemowego Australian Open w walce o półfinał zmierzą się ze zwycięzcami spotkania między Hiszpanem Feliciano Lopezem i Białorusinem Maksem Mirnym a chorwacko-hiszpańską parą Ivo Karlovic - David Marrero.

Tenisista wrocławskiego KKT ma dobre wspomnienia z Acapulco. W 2009 roku, Polak razem z Austriakiem Oliverem Marachem, dotarli do finału, a w kolejnej edycji okazali się najlepsi. Rok temu Kubot także grał w finale debla, tym razem partnerował mu Hiszpan Marrero.

31-letni lubinianin wystąpi w Meksyku także w turnieju singlowym. Na otwarcie Kubot spotka się z Belgiem Davidem Goffinem, który do głównej drabinki dostał się z kwalifikacji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama