Śląsk Wrocław zmierzy się z Polpharmą

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-03-29 09:23 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Koszykarze Śląska Wrocław zmierzą się dziś z Polpharmą Starogard w kolejnym meczu ekstraklasy. Będzie to drugie spotkanie zespołu Jerzego Chudeusza w fazie 7-12 ekstraklasy.

Śląsk rozgrywki w tej grupie zaczął bardzo dobrze pokonując w Kołobrzegu Kotwicę 81:62. Następnie przeniósł się do Gdyni, skąd dziś uda się na spotkanie z Polpharmą. Rywal zdobył w tym sezonie 29 punktów i odniósł tylko 6. zwycięstw. Większość z nich jednak na początku sezonu, gdy potrafił pokonać Asseco Gdynię, Czarnych Słupsk czy też Rosę Radom.

Mecze z Polpharmą w sezonie zasadniczym Śląsk rozstrzygnął na swoją korzyść. W hali Orbita pokonał rywali 88:74 a w Starogardzie Gdańskim wygrał 81:69. Klasą dla siebie w tamtym spotkaniu był Paul Miller, który zdobył aż 25 punktów.

Zwycięstwo w tym meczu jest niezwykle potrzebne. Śląsk zgromadził do tej pory 34 punkty i razem z Asseco Gdynia i AZSem Koszalin walczy o dwa miejsca premiowane awansem do play - off. Początek meczu z Polpharmą dziś o 17. Już w poniedziałek w kolejnym spotkaniu wrocławski zespół zagra w Gdyni z Asseco.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama