Program specjalny z gali 35. PPA

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2014-03-29 12:28 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Byliśmy we foyer wrocławskiego Teatru Polskiego. To na tej scenie czterokrotnie pojawia się w weekend Gala 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, w sobotę i niedzielę o 16 i 20.

Kilkudziesięcioosobowy zespół aktorów i muzyków zaprezentował się w znakomitym spektaklu z hitami polskimi i zagranicznymi (od "Przybieżeli do Betlejem" przez "Felicitę" po "Dumkę na dwa serca"). Przedstawienie nosi tytuł "Wielka Płyta 1972-2018. Bardzo drogi koncert z okazji pięćdziesiątej ósmej rocznicy taniego budownictwa mieszkaniowego".

To druga gala - po "Rewolucyjnej" - reżyserowana podczas PPA przez Agatę Dudę-Gracz, która była gościem audycji już kilka minut po 19. Potem rozmawialiśmy m.in. z Jackiem Bończykiem, Natalią Sikorą, gościliśmy ustępującego szefa PPA Konrada Imielę, był Marek Kocot - juror nurtu Off, laureatka konkursu Irena Melcer, a dziennikarze wrocławskich mediów (Agnieszka Kołodyńska z wroclaw.pl, Małgorzata Matuszewska z Gazety Wrocławskiej i Rafał Zieliński z Gazety Wyborczej) skomentowali to, co przez ponad tydzień na Przeglądzie zobaczyli.

Słuchaliśmy świetnych aktorskich piosenek. Jeśli nie słuchaliście, żałujcie, ale choć w części możecie to nadrobić poniżej.

REKLAMA
Dźwięki
Jacek Bończyk
Natalia Sikora
Dziennikarze
Agata Duda-Gracz
Konrad Imiela
Irena Melcer, Marek Kocot, Włodek Pawlik

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama