Szybkie remonty ulic (Lista i daty)

| Utworzono: 2014-04-09 10:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Utrudnienia przewidziano w następujących miejscach:

Legnicka
od 8 kwietnia do 10 kwietnia - jezdnia do centrum, od Kwiskiej do Małopanewskiej. Wymiana nawierzchni, prace realizowane w godzinach nocnych, ruch jednym pasem podczas trwania robót bitumicznych.

Obornicka
od 10 do 13 kwietnia, obydwie nitki jezdni przy jednostce wojskowej. Wymiana nawierzchni, w dniach 10 i 11kwietnia prace w godzinach nocnych, 12 i 13 kwietnia - prace realizowane również w ciągu dnia. Ruch wahadłowy jedną nitką.

Ślężna
od 12 kwietnia, jezdnia wylotowa od Dyrekcyjnej do Kamiennej. Wymiana nawierzchni, regulacja krawężników i ścieków przy lokalnych zwężeniach jezdni, od 15 kwietnia nocne prace przy zamknięciu jednego pasa ruchu (frezowanie i układanie nowych warstw). Czas trwania 3 do 5 nocy.

plac Dominikański
w nocy z 11 na 12 kwietnia wyłączenie z ruchu tunelu samochodowego północnego (po stronie PZU), w nocy z 25 na 26 kwietnia wyłączenie z ruchu tunelu samochodowego południowego (po stronie galerii) na potrzeby przeprowadzenia bieżącej konserwacji przepompowni, oświetlenia, odwodnienia oraz sezonowego oczyszczenia ścian obiektu z zanieczyszczeń powierzchniowych.

Tczewska
od 15 kwietnia wprowadzenia jednego kierunku ruchu na odcinku od Działdowskiej do Kowalskiej (właśnie w tej relacji), na wniosek rady osiedla.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.